Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy tanyasi lány is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tanyasi lány is lehet ugyanolyan érdekfeszítő mint egy nagyvárosi elit nő? Zavaró ha cipők helyett tyúkokról és a szőlő metszéséről szeret beszélni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Mindegy miről beszél közben.
2017. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen szempontból egy tanyasi lánytól nemhogy a nők, de a férfiak is tanulhatnának. Nem tudom kinek mi az érdekfeszítő, de a magam részéről szeretek új dolgokat tanulni. Megbecsülöm azt, akitől lehet.

31/f

2017. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!


A metszés az egy tudomány ám. Ennek megfelelően tisztelni kell azokat, akik értenek hozzá, akár a gyümölcsfák, akár a szőlő metszéséről van szó.


Aki tyúkot tud vágni, és kopasztani, az bevállalós és tudja, mit kell tennie a családjáért.


Az persze egy idő után uncsi lehet, ha csak ezekről tudsz beszélni. Ma, az internet korában már könnyebb az informálódás. És kell h hobbid is legyen, ne tartson fogva a munka.


Cipők... divat... sminktippek... brrr.

2017. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A legrosszabb ***** válasza:
40%
Hogy a fenébe ne lennének érdekfeszítők. Kisebb falvakban még fellelhető ez a nőtípus. Elképesztően finom ebédeket képesek összeütni. Nem restek összepiszkítani a kezüket, ganéznak, trágyáznak, könyékig túrják a földet, jószágot nevelnek, s gondoznak. Náluk háziasabb típus nem is igen létezik. Testalakatra sokkal masszívabbak, mint a városi gebék, akik lent az edzőteremben nyávognak a cicahangjukon egymás társaságában órákig. (A hideg kiráz tőlük.) És úgy egyébként észrevettem a falun szocializálódott lányokon, hogy közel olyan racionálisan gondolkodnak, mint általában a férfiak többsége. Az életről alkotott képük, nézeteik teljesen eltérő az irritáló stílusú muskátlikétól, talpraesettebbek, közvetlenebbek, simán megélnek a jég hátán is. Nézd meg a városi csontkollekciókat. Ha a pasi nem vesz bundát, kiverik a hisztit, de már attól idegbetegek lesznek, ha az iFosukon negyed óráig nincs net.
2017. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Na mert az ilyen panellako csajok jók valamire mi ? Jobbak a vidéki lányok.
2017. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Én ilyen lányról álmodom!
2017. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

a legjobb lány barátom egy vidéki lány, rengeteget nevetek vele

mellette én vagyok unalmas, pedig velem is lehet beszélgetni, viccelődni, hülyéskedni :)

szerintem nem ettől függ


24F

2017. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Èn is hasonló cipőben járok. Èn nem szègyenlem, csak nehèz hasonló kariberű fèrfit találni:)
2017. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

A szőlőmetszés és a cipők sem érdekelnek. A tyúkok picit talán, vannak köztük nagyon szépek. :) Régen nekünk is voltak, szerettem őket simogatni:D


De egyébként simán lehet, nem ettől függ.


23/f

2017. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem érdekel a szőlő metszése és a tyúkok sem. Inkább a párhuzamos univerzumok, feketelyukak, féreglyukak, multiverzum elmélet és társai. Metszed? :)
2017. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!