Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Egy kis lélekelemzés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy kis lélekelemzés! Köztetek hány olyan van, akinek a tökéletes kapcsolatról és álompasiról ez a kép jut eszébe?

Figyelt kérdés

[link]

Valóban az ilyen pillanatokra vágytok mindannyian? Írjátok le részletesen, hogy mit gondoltok erről a képről, mi jut róla eszetekbe és mennyire tudnátok azonosulni a képen szereplő lánnyal?

Légyszíves egy életkort és magasságot is írjatok. Köszi.



2017. okt. 22. 19:50
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
#7: Azért, mert mindenhol (parkok, sétálóutcák, egyetem, kávézó) azt látom, hogy a pöttöm csajok is colos srácokkal sétálnak kézenfogva és közben megy a nagy romantikázás. Ezzel szemben meg az alacsony pasik, szinte mindig egyedül bóklásznak leszegett fejjel és sajnos meg tudom őket érteni. Olyat miért nem látok sosem, amikor a csaj ilyen romantikusan és odaadóan smárol az alacsony pasijával?
2017. okt. 22. 20:12
 12/25 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló.


Ha arra a lényegre gondolsz, hogy egy nő a párja kedvére tesz, aki ezért kifejezi a háláját és a nő kedvére tesz, akkor számomra abszolút idilli a gondolat.


A kép nem tetszik, a helyzet nem tetszik, a konyhabútor sem tetszik, a pasi nemrossz, a csaj nem tetszik, a póz meg borzasztó.

2017. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ez a kép jut eszembe az idilli kapcsolatról :)


[link]

2017. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a szituáció mindennapos, amit a képen látunk
2017. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Kellemes ránézni a képre, tényleg olyan meghittséget sugároz, amire vágyom. A pasi jól néz ki, a csajjal nem tudnék azonosulni, mert messze nem ilyen vagyok. Álmodozni lehet, hogy álmodozom ilyesmiről, de a saját valóságom alapul véve nem túl életszerű. A meghittség és az intimitás, amit sugároz a kép, az tényleg olyan, ami a legtöbb nőnek él a fantáziájában és szeretnénk átélni.

22L (magasságom 168 cm, bár nem tudom ez miért fontos)

2017. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, ha ekkora konyhám lehetne, ez a szempont mondjuk elég idilli, igen :D


Egyébként nekem a tökéletes kapcsolatról/álompasiról inkább ezek jutnak eszembe: [link] kicsit csipi-csöpi, de speciel én sokkal jobban tudok velük azonosulni, mint az általad linkelt képpel. Arról nekem egyébként az első gondolatom az, hogy a pasi mindjárt kitöri a szerencsétlen nő nyakát. Tulajdonképpen kicsit nyugtalanító az egész pozitúra, és minthogy az van a kép középpontjában, így az egész kép nyugtalanító.


24 év /163 cm

2017. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Maga a kép aranyos, de egyetlen képben nem lehet leírni a "tökéletes kapcsolatot."


22/N

2017. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
ÉS MOST, arra lennék kíváncsi, hogy mit gondolnátok a képről, ha mondjuk a csaj csupán a pasi szemmagasságáig érne, nem tudná ilyen romantikusan megcsókolni és az utóbbi lenne mondjuk 170-173 cm. Akkor is cuki lenne ez az életkép? Ezen infó birtokában mit gondolnátok a képről?
2017. okt. 22. 23:11
 19/25 anonim ***** válasza:

Igen, nekem csak a magas pasik jönnek be.


De az is tuti, hogy nem állnék olyan közel melltartóban a tűzhelyhez, én a húst is beledobom a serpenyőbe, aztán futok a konyha másik végébe.

2017. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem gondolom ezt tökéletes kapcsolatnak és őt sem álompasinak. Persze van valami a képen ami vissza adja a kellemes érzést hiszen én is imádok a konyhában lenni és még jobban tudnám imádni ha közben egy férfi hátulról átölelne. De tuti nem főznék otthon szűk fariban ráadásul nem szeretnék olyan párt aki ennyivel magasabb nálam. Jó érzés ha hozzám bújik de elég a 170-180 centi az én 167-em mellé. :) 22/L
2017. okt. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!