Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen nő miért nem talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nő miért nem talál magának pasit?

Figyelt kérdés

Próbálok nem elfogult lenni és a negativumot is leirni:


Külsőre jól kinéző, igényes, vállig érő platina szőke haj, kék szem, átlagos magasság olyan 170 körül, sportos alkat, kisebb B kosaras mellek.

Öltözködésre nőies és elegáns, pl magassarkúk vagy csizmák szoknyával (nem mini), alatta combfix vagy harisnya felül blúz, ing vagy ilyesmi.

A reggelt jeges fürdővel kezdni, utána kimegy futni, majd fekvő támasz stb, jár sport lövészetre is.

Amúgy jellemvonásilag karrierista, egoista, maximalista, pszichopata, szexuálisan beteg és perverz szereti a femdomot, BDSM-t meg ilyen extrém dolgokat.

Gazdag anyagi háttere van, több diplomás, tanult és okos. Tényleg ijesztő egy ilyen nő?



2017. okt. 23. 13:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nincs még gyereke a platinának, mert két jegesfürdő között nem ér rá ilyesmire :D
2017. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Egyértelműen azért, mert mindezek mellett még pluszban nem asztronauta.
2017. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Látszik a helyzet otthon még mindig változatlan. Aki komolyan veszi önmagát, az életét, vannak céljai és képzi kivül belül magát folyamatosan, azt a többi balkáni proli egyből visszahúzza. Jó is hogy elköltöztem onnan.

Aki értelmesen tudott válaazolni nemcsak trollkodni annak ment a plusz mégha negativ is a véleménye.

2017. okt. 23. 13:51
 14/26 anonim ***** válasza:
Igen ilyesztő,a leírás második része miatt.
2017. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

A "férfiak" azt szeretik ha ők uralkodnak a nőn. Egy olyan nő mellett a ki tudja mit akar nem tudnak mit csinálni, nem tudják kezelni.

Ezerszer lehet itt is azt olvasni, hogy NEM MERIK megbeszélni azt hogy hogyan lenne jó a szex.

Gondold el ha egy pasihoz egy ilyen nő odakerül, a nő uralkodik fullosan, a pasi pedig megsem mer szólalni.


Gyengébb személyiségű, félénk pasiknak nem bejövős az ilyen.

2017. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A legrosszabb ***** válasza:
97%
Valószínűleg elképesztően taszító a természete, viselkedése, megnyilvánulása stb. Talán barátságtalan, modortalan, "dzsörzi módi" típusú, percenként váltakozik a hangulata, a környezetében azt érezteti mindenkivel, hogy ő egy elpusztíthatatlan isten. Tipikus "iddqd idkfa" típusú nő lehet.
2017. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

végigolvasva akaratlanul is azokat a 30-as lány ismerőseimet írtad le, akik szintén nagyon hasonlóak a listához, de 2 dolog nagyon jellemző rájuk:

- vagy halál válogatósak és nekik csak a tökéletes pasi

- vagy jellemtelen, unalmas, szürke emberek


mind a kettőből van, és minél hosszabb ideje szinglik, annál fárasztóbbak.

2017. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"reggelt jeges fürdővel kezdni, utána kimegy futni, majd fekvő támasz stb, jár sport lövészetre is.

Amúgy jellemvonásilag karrierista, egoista, maximalista, pszichopata, szexuálisan beteg és perverz szereti a femdomot, BDSM-t meg ilyen extrém dolgokat. "


Az első fele nekem túl izgága, a második meg simán beteg. A szőke haj nem nagyon az esetem. Nem kell ennyit sportolni.


ez már túl van nálam a túl sok határon.

2017. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mert túl nagy az elvárása vagy rejtetten vagy nyíltan. "Lenyeli" azokat, akik nem egy súlycsoportban vannak vele (így azoknak esélyük sincs elkezdeni az ismerkedést sem vele).

2 kakas meg nem fér el egy ólban (értsd: egy ilyen nő+egy domináns hapsi), ketrecharc lenne belőle...

2017. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy vámpír.

[link]


Engem mondjuk speciel nem ijesztene meg, mert én is elég erős, domináns egyéniség vagyok, de nekem legbelül mély érzéseim vannak, és egy olyan lányra vágyom, akiben van kedvesség.

2017. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!