Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy annyi 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annyi 30 év körüli nem gondolja komolyan az életet? Csak a bulizás, csajozás/pasizás, stb.

Figyelt kérdés

Mikorra tervezik az "ilyenek" a családalapítást???!


28/N


2010. máj. 30. 00:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
64%

én is imserek olyanokat akik együtt maradtak. 5 ilyen párral járunk össze. Mind a 10en (5 pár) vagy megcsalják, vagy már megcsalták a "kedvesüket" . Együtt vannak mert a gyerek összeköti őket, vagy a lakáshitel, vagy a megszokás, de semmi esetre sem a szerelem.

Azokat a tapasztalatokat amit huszonélvesen szerez az ember nem lehet pótolni, és azt az érzelmi feljődést sem amiben nics része egy korán nősülőnek.

2010. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

25 lány vagyok.

Nagyon szeretnék babát meg egy férjet.

DE

még munkahelyem sincs, így nem lehet gyereket szülni.

Az állandó pénzhajszolás nem tesz jót sem nekem sem a gyereknek.

rossz családban nőttem fel apa nélkül, nem akarom hogy csak azért legyen gyerekem, mert hogy ÉN ne legyek később magányos (mert ez gusztustalan dolog)

megfelelő társ nélkül szintén nem lesz gyerekem, mert egy egészséges boldog családmodellben ott az apa, anya, és a gyerekek.


Szoktam néha bulizni, amikor iszok is, de nem azért mert annyira élvezem. Ez csak egy vigasz. Pont azért mert nem látom úgy, hogy valaha is lesz boldog családom.

2010. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

hát ha már az egzisztenciánál tartunk....anyám 33 évesen szült engem, 36 évesen meg húgomat. Mégis egyedül maradt, mégsem voltunk soha életemben nyaralni, nincs saját lakás sem kocsi stb., de hitel van 4 is és néha már az éhenhalás fenyegetett, nekem abba kellett hagynom a középiskolát, hogy munkával egy kicsit segítsek. Most ott tartok, hogy 22 évesen nincs érettségim emiatt. Nem korfüggö hogy mikor tudja megteremteni a hátteret. Így is járhat bárki mint én.

Ebböl tanulva én nem vártam addig mert felesleges, ha egyedül maradok, tökmindegy hogy 22ben vagy 30ban. Söt a fiatalokat elönyben részesítik munka terén.

Szóval én sem tudom hogy lehet 30 körül is bulizni...lehet késön kezdték el és így kitolódott...de ez van én senkinek az életébe nem szólok bele. Ezért szép a világ mert annyira különbözöek vagyunk. :)

22/L

2010. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kérdező!


mégis mit gondoljon komolyan, a mai világban? ilyenkor gyermeket nemzeni teljes hülyeség. mellesleg ha szabad megkérdeznem, valaki itt tudja az élet értelmét?

2010. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

IGEN


az élet érteme:


42

2010. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

ma 09:55


Az csak a kérdésre a válasz, de vajon mi lehet a kérdés? A sajtkészítők biztos tudják, Brian is megmondta xD

2010. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a nem normális, hogy a szülőszobán is lassan tényleg nyugdíjazott emberek lesznek.
2010. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
47%
Ja és mostanság van rohadt sok válás, most mikor a gyerekvállalás kitolódott 30fölé, szóval régen nem ez volt. Nálunk is ismeretlen fogalom a válás, anyukám 26 évesen szülte a hugomat, engem 22 évesen, mamám 20 évesen szülte apukámat, dédimamám pedig 19 évesen szülte nagypapámat és én sem fogok 26 éves korom után szülni, nem akarom, hogy ne a gyerekem anyjának, hanem nagymamájának nézzenek (én is néztem már anyukát nagymamának, szóval ez nem mese, vagy kitaláció).
2010. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A válások nem az életkor miatt szaporodnak, hanem az információármlás gyorsulása, és a miatta kibővült látótér miatt.Könnyebb váltani ennyi az egész.
2010. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!