Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Hogyan tovább? 22F

Figyelt kérdés

Tehát van ez a csaj, pár hónapja ismerkedtünk meg. Számomra külsőleg belsőleg 10/10 és nagyon jól megvagyunk vagyis meglennénk ha nem lenne már két éve barátja...


Az a lényeg, hogy szépen megismerkedtünk aztán nagyon megkedveltük egymást, egyre többször beszélgettünk, egy társaságba jártunk aztán bejelölt (ő engem) és messengeren is beszélgetni kezdtünk, igaz csak pár szót mert nem akartam azért nyomulni, de érezhető volt a kölcsönös vonzódás mindig. Aztán múltkor adódott, hogy kettesbe maradtunk konkrétan egy bár szerű helyen ahol dumáltunk meg iszogattunk és hát elég meghitt volt miután csak ketten maradtunk, merthogy mi még megisszuk és megyünk. Aztán történt egy vicces eset (utólag) azaz, hogy én szívtam a piát ugye szívószálból és egy kis jeget is felszívtam ami megakadt a torkomon és hát necces volt mondtam neki, hogy "khmmm hkmmmm phhhillanat és khmmjövökkhhhmmm" kimentem a mosdóba és küzdöttem az életemért de csak lement, gondolom elolvadt vagy mittudomén és visszamentem, ő meg teljesen kiakadt, hogy úristen jól vagy? de biztos jól vagy minden oké? Aztán megölelt!!! hogy ilyet ne csináljak többször. És hát akkor ott majdnem smároltunk, majdnem az ölembe volt már ő átkarolt a vállamnál én a derekát fogtam aztán beszéltünk pár szót, közelebb bújtam elkezdtem puszilgatni a fülénél/nyakát és éreztem, hogy jó neki de mondta, hogy "naaa mit csinálsz" "nem szabad" de tudjátok milyen hangsúllyal, hogy csak még kiakasztóbban szexis legyen. Végül nem lett semmi, nem hagyta. Aztán kínos csend és gyorsan kitalálta, hogy neki azonnal mennie kell.


Aztán mivel már amúgy is ittam és felzaklatott a dolog felhívtam, nemtudom miért. De akkorra már valószínű hazaért, igazából kinyomott. Ugye messengeren hívtam tehát tudta ki vagyok. Aztán másnap meg kérdezte egyik közös ismerősünk aki a barátnője a csajnak, hogy miért is hívogatom én éjjel a XY-ont? Merthogy a pasijának magyarázkodnia kellett vagy, hogy ki a franc vagyok én vagy nemtudom, ilyesmi történt. Nyilván a pasijánál volt.


Azóta nem írtam neki, nem beszéltünk és nem tudom, hogyan tovább. Hiszen olyan jól megvagyunk, összeillünk és bejövünk egymásnak ezt az is látja aki nem akarja. Nem akarom veszni hagyni. Tudom, hogy barátja van de ez a lány kell nekem. Ezt az esetet leszámítva soha nem is viselkedett ilyen ribisen. Normális a csaj mielőtt ebből ítélnétek én meg nagyon nyomultam. De ezek alapján van esélyem igaz? Csak hogyan tovább? Ha nem lenne barátja biztos, hogy már együtt lennénk... Igazságtalan az élet.


2017. okt. 24. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Én egy ilyen lánnyal biztos nem jönnék össze. Melletted is ugyanígy kavargatna mással. Az ilyen embereket tisztelni sem tudom, nemhogy járni velük...
2017. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

"mondtam neki, hogy "khmmm hkmmmm phhhillanat és khmmjövökkhhhmmm" kimentem a mosdóba és küzdöttem az életemért"


Na jó. Ilyen nincs 😂😂😂 ami szívószálon át ment jégdarab, amiatt küzdöttél az életedért? 😂😂😂


Hogy a kérdésedre is válaszoljak.

Biztosan tetszel neki, de ha szereti a párját akkor vele marad sajnos.

2017. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel azt akartam írni, hogy szerintem hagynod kéne. Mégiscsak foglalt
2017. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Oszinten kell neked egy minosegu ember? Aki ennyire tiszteli a parjat? Egy hazug, a masikat semmiben nezo mar most a lany. Vagy ez ilyen forditott eset, mint amikor lanyok hiszik a pasirol, hogy "oh, de velem sosem lenne ilyen". Dehogynem. Akinek gumi gerince van, azt nem te fogod megerositeni.
2017. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

most már ne írogassál neki.

élőben vadászd le,de ne legyen benned semmi számonkérés,hogy palija van és válasszon.

eleve ha választás elé állítasz egy nőt,onnantól pipogyi vagy mert nem te választasz és a nő is ekként fog rád nézni.

hanem viselkedj természetesen vele mintha mi sem történt volna.

a jó udvari bolond ott van mindig tűz közelben,nem sértődékeny,simulékony és ha megérzi az elgyengülést lecsap.

még azt kipróbálhatod,hogy ha legközelebb vagytok közös térsaságban,akkor mielőtt beszélnél vele nevetgélj nagyokat más csajokkal.

lássa hogy nem vagy te egy elveszett ember és őt sem állítod piedesztálra.

ilyen előzmények után ő fog odamenni hozzád.

ha ez megtörténik,akkor fel se hozd a múltkorit hanem nevettesd meg őt is,aztán valahogy különítsd el és csókold meg.

2017. okt. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Az utolso jokat irt. En meg koszonom h visszahoztad az egyetemista elmenyeimet egy par perc erejeig a reszletes leirassal:))))) 35N
2017. okt. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

#5 az ilyen játszmázós, manipulatív pasikon mindig olyan jókat nevetek :D Azt hiszik, hogy egy legalább hangyányi aggyal rendelkező lány nem lát át ezen. Pl volt olyan pasi is, aki amúgy halál aranyos, kedves, de játszotta a bunkót randikon, mert azt hitte, azzal lehet egy lányt megfogni. Hát nálam pont az ellenkezőjét érte el vele, de remélem tanult belőle.


Amúgy meg egyrészt foglalt lányra hajtani is gusztustalan dolog, de az méggusztustalanabb, hogy a lány meg egy értéktelen r*bnc. Jó páros lennétek, mert mindketten hulladék jelleműek vagytok :D

2017. okt. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem túlságosan lángolnak az érzelmek benned. Attól tartok, hogy a csajnak csak imponál, hogy valaki ennyire nyomul, de valószínűleg jól elvan a barátjával, de kell egy kis izgalom is neki...jobb, ha elfelejted .
2017. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8 Szeretnéd mi? Tudom hogy megy ez itt, ha valaki azt irja tetszik egy csajnak akkor leoltjak aaah tuti nem tetszik csak szorakozik veled nem fog osszejonni. Ha meg megforditjuk az esetet, hogy mondjuk az en csajom van a leirasban es massal csinalta ezt akkor mar nem azt irjatok, hogy "nyugi csak jatszik a sraccal" hanem azt, hogy ennek a kapcsolatnak lottek, tuti mar kezelgeti, hamarosan elhagy stb... Erdekes ez nem? Amugy en latom, hogyan nez ram :)


6# Szivesen :)


5# Tenyleg jokat irtal koszonom! :)


Es azzal sem ertek egyet, hogy gaz meg gerinctelen a csaj, en azert eleg jol csabitgattam eddig es ha erez irantam valamit akkor mar a kapcsolata tuti nem az igazi. Es irtam, hogy nem ribis amugy. 20 eves es mar ket eve egyutt vannak. Max mi is szetmegyunk par ev mulva, de lehet nem mert hozzam mondjuk jobban illik vagy egyszeruen jobban bejovunk egymasnak ki tudja?!

2017. okt. 25. 11:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy vagyok vele,hogy mindannyian emberek vagyunk.Mindeninek meg kell adni a lehetőséget a választásra,persze közben legyen tartásunk.Egy kicsi távolságtartás mindig egészséges és hasznos.Így a másik sem azt látja,hogy bármikor rángathat,amikor ő szeretne.Én még várnék egy picit,hátha egyértelműbb jeleket ad,és lehet hogy letisztáznám óvatosan vele a dolgokat,mert mégiscsak barátja van.Akkor döntsön!Mert így ebben a játékban nem lenne jó részt venni,mert kegyetlen,főleg ha ilyen mértékű a vonzódás. 27/N
2017. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!