Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felvegyem a magassarkú csizmám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvegyem a magassarkú csizmám randira, ha alapból egymagasak vagyunk a sráccal?

Figyelt kérdés

Most vettem magamnak csizmát,aminek van egy 5 cm-es sarka ..szerintem ez még a pont ideális kényelmes magasság.

Viszont azt nem tudom,mennyire tűnik fel ,és mennyire lenne kényelmetlen,hogy a srácnál magasabb lennék ennyivel...

Szerintetek?

21/L


2017. okt. 27. 12:20
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Mindketten 169 cm vagyunk.
2017. okt. 27. 12:20
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedved, vedd fel, ha nincs, ne vedd fel. A srác legyen annyira érett, hogy nem érzi emiatt kellemetlenül magát. Engem biztosan nem zavarna.
2017. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg összejöttök akkor sosem hordanád? Engedd el a dolgot és ha kedved van vedd fel. Ne azt nézd, hogy másnak hogy jobb meg zavarná-e. Magadat add.
2017. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Azt vedd fel, amiben önmagadnak érzed magad.
2017. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Igen,szeretem,ha van egy kis sarka a cipőimnek,mert úgy találom szépnek a ruháimhoz,és érzem magam elegánsabbnak.

Nem szeretném,ha ő emiatt kellemetlenül érezné magát,vagy egy bélyeget nyomna az egész napra....mikor meglátjuk egymást.

2017. okt. 27. 12:27
 6/29 anonim ***** válasza:
75%

Én azt tanácsolom, hogy első randira ne. Utána rá lehet kérdezni - ha jól alakulnak a dolgok-, hogy ez a kis különbség zavarná-e. Meg alapból te is döntsd el magadban, hogy zavarna-e. Egyébként sok lány erre nem gondol, de nem csak nekik lehet zavaró az, ha magasabbak a srácnál, hanem a srác is érezheti emiatt kellemetlenül magát.

Szóval én azt javaslom, hogy elsőre ne, utána meg megbeszélitek :) 24/F

2017. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem 5 centi még nem olyan nagy probléma. Kb eszre se lehet venni.
2017. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
50%
Az úgy elég gáz, ha egy magas a srác veled. Szerintem egy férfinak illik legalább 8-10 centivel magasabbnak lennie a nőnél. Kérem a lepontozást! :D
2017. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha első randi, akkor ne. Ha többedik, akkor nem gond.
2017. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Hú,most tényleg nem tudom akkor. Nincsen laposabb csizmám ,szóval akkor most ér-e a dolog annyit,hogy beszerzek a randira egyet:D


8-as válaszoló: nem ez volt a kérdés,üdv neked is.

2017. okt. 27. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!