Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a randiktól, mert olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a randiktól, mert olyan típusú lány vagyok hogy keveset beszélek. Milyen program lenne jó?

Figyelt kérdés
Befeszülök az izgalomtól és semmi nem jut eszembe. Tehát nem tudok jó új témát feldobni és amit a másik mond arra sem tudok reagálni. Mert ami eszembe jut, az kis kurta tőmondat. Nem tudok témához illő sztorit.
2017. okt. 28. 08:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Most megismertem valakit, akivel lehet hogy randi lesz.
2017. okt. 28. 08:19
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ettől abszolút ne félj, manapság a férfi az, akinek aféle két lábon járó szórakoztató poéncentrumnak kell lennie. Ha valami vagány dumafrancival randizol, csak sodródj az eseményekkel, majd ő viszi a hátán a beszélgetést. Még élvezni is fogja a helyzetet, egy igazi nagymenőnek fogja képzelni magát melletted.
2017. okt. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyan program, kiállítás ami mindkettőtöket érdekel?
2017. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nőknek nem kell beszélni randin. Az a dolga, hogy szép legyen, tegye ki a mellét és legkésőbb a harmadik randi után tegye szét a lábát. Minden más a férfi dolga.
2017. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra fontos a beszélgetés, ezért nem szeretem ha nekem kell erőlködnöm azon, hogy menjen a beszélgetés. Az egész átmegy egy több órás kérdezz-felelekbe, ami engem nagyon kiábrándít. Pont lenne most egy lány, akit szívesen megismernék, de a neten alig ír valamit. Az őrületbe lehet kergetni az "értem", "aha" válaszokkal. Nem igaz, hogy nincs véleménye. Én nem fogok órákon át azon görcsölni, hogy mit mondjak neki, hogy végre megszólaljon. Akkor inkább hagyom a fenébe az egészet.

Ha mond valamit a férfi, csak eszedbe jut rá valami, hát mond ki, ne tartsd magadban. Némán nem lehet ismerkedni.

2017. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne így állj hozzá, hogy te nem tudsz beszélgetni stb.. Lehet tök jó fej, és minden magától fog menni:) természetes, hogy az ember zavarban van, de ne erre gondolj randi közben, hogy úristen, most mit mondjak, mert az már régen rossz. Ne agyald túl, majd alakulnak a dolgok.
2017. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Nincs ezzel baj, hidd el.

En sem vagyok nagy dumas, ennek ellenere a randijaim jol sulnek el.

Volt randim ahol a lany meg nalam is sokkal csendesebb volt, megis osszejottunk.

Par tanacs:

- Amit leirtal, mond el a sracnak meg az elejen. Ha nem beszelsz sokat, az sokak szamara azt jelenti, hogy nincs meg a kemia, nem akarsz tole semmit. Igy a partnereddel, ezt kozolnod kell, hogy errol nincs szo, csak egyszeruen ilyen vagy. S ne erezze egyikotek se, hogy a ki kell csikarni a beszelgetest.

-programmok jo dolgok ebbe igazad van, Analfabeta vagyok biliardba, de par randin biliardozunk, jokat lehet rohogni a benazasokon. Ha jo az ido menjetek kirandulni, nagyon rossz idonek kell lennie , hogy ne setalos legyen a randim, pl plazaba nezelodni. Mivel tancolok, igy szoktam tanitani a lanyt tancolni is. De kozos fozes is jo dolog, csak ahhoz kell bizalom, hogy lakasra mentek.

- Visszautalok az elso pontra, nekem azert sikeresek a randik, mert oszinte vagyok, maximum fel ora utan megcsokolom a lanyt. Nem bajcseveges miatt vagyok, ott, hanem ezert mert o szamomra egy kivanatos no, ha dumalgatni akarok, beszelgetek anyukammal vagy a legjobb barataim egyikevel. Erezni akarom a feszultseget, a szexualis izzast, az esetek nagy reszebe mukodik, ahol nem, ott ugysem vagxunk egymas melle valok, minek eroltessuk a dolgot.

Viszont neked ezt nem javaslom, mert te vagy a no. De vannak dolgok amikkel felbatorithatod a sracot, s egyalatalan nem nagy cucc.

Meg az oskorban, mikor nagyon kezdo voltam volt egy randin, ahol nagyon a lany nagyon csendes volt, s fogalmam sem volt mit kellene csinalni. Igy szegenykem csak ugy dobalta a jeleket.

Anima/Bambi szemekkel valo nezes, ebbe par no kierdemelne nagymesteri cimet. Fogalmam sincs, hogy ezt tukobe gyakorolja valaki vagy termeszetes, de a szemekkel lehet uzenni, hogy tetszel.

Belekarolas, mikor setaltok karolj bele, soha nem fogja a srac elhuzni a kezet, s karonfogva setalas az tipikus jele annak, hogy ez egy ferfi-noi talalkozo, s meg vicces is tud lenni, mert nem sokan csinljak leginkabb csak poenbol. Megfoghatod a kezet is s ugy setaltok, csak az megint olyan, hogy azt a no varja el a ferfitol.

“Bujas”. Nah ez a masik fekete oves fegyver. Egyes csajok ugy tudnak odabujni, hogy kimondatlanul is azt jelzik, en vagyok a vedtelen no, te vagy az eros ferfi, vedj meg. :)

Ha ennyi jelbol se esik le a pasinak, az, hogy tetszik neked akkor luzer.

2017. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vállald véleményed a témáról és lesz mit beszélned-beszélnetek pláne, ha az ellentétes.

Így ismered meg a másikat s ő is téged és inkább az elején tudd meg, hogy tömeggyilkos, mint később:DDD

2017. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen vagyok, csak ferfiban. Nehezen tudom kifejezni magam szóban. Nem ismerkedünk? Zsák a foltját. :D Én megértenélek. :) Bar egy idő után, ha feloldódom jobb a helyzet.
2017. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
néma szex velem
2017. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!