Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen randi után már ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen randi után már ne számítsak túl sok jóra?

Figyelt kérdés
Randiztam egy lánnyal, netről ismertem meg. Neten szinte szerelmet vallottunk egymásnak. Randin viszont kb. 10 perc után ránézett a telefonjára és mondta hogy bocsássak meg de lakótársa irt neki most hogy csőtörés van és ázik a lakás és mennyire kell
2017. okt. 29. 12:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Igaz is lehet de mindenki tegye fel magának a kérdést, hogy kb. statisztikailag mennyi az esélye annak, hogy pont akkor van csőtörés amikor elmegy randira?:)

Ilyen velem egyszer fordult elő 5-6 éve valamikor. Randin fél óra után kimentem wc-re és mire visszaértem mondta a lány, hogy sajnos mennie kell mert előbb hívta a főnöke és behívta dolgozni. És erre csak mosolyogva mondtam, hogy na jól van ám és egyből szóltam a pincérnek, hogy fizetnénk és felezze ketté a számlát.

2017. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Csőtörés gyakoribb, mint a lottóötös, mégis elviszik folyton.
2017. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha vársz mondjuk egy hetet,és a csaj nem keres,akkor valószínűleg csak szabadulni akart.Persze megkérdezheted tőle,minden ok-e,csak ne èld bele magad!
2017. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bocs de hülyén fogok írni.

Megyek veled segítek kiderül kamu és te rendes mert számíthat rád, ha kamu á nem kell köszi, akkor kamu lehet.

2017. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ilyen velünk is volt, a felettünk lévő ázott be, reggelre állt a víz a nappaliban.


Ez messze nem olyan ritka, de azért én ilyen esetben írnék neked, hogy minden okés, vagy épp úszni lehetne, akkora víz van, stb.

2017. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!