Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiként miért nehezebb 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként miért nehezebb 5 évvel idősebb nőkkel ismerkedni, mint mondjuk 10-15-20 évvel idősebbekkel? (huszon-harmincasként)

Figyelt kérdés

Azt látom pl 22 vagy 25 vagy 28 éves férfiként sokkal könnyebb még 35-40-45 éves nőkkel is ismerkedni, akikkel van 10-15-20 év korkülönbségetek, mint egy tőled 5 évvel idősebb nővel. Sosem érdekelt a korkülönbség ha ismerkedésről, szexről volt szó és mindig elmegyek 50 éves korig simán.


Először 23 évesen voltam egy 37 éves nővel és nem az érett testű nők a kedvenceim, de átlag évente-kétévente valami mindig jön 35-45 évesekkel. Úgy, hogy közben ugyanúgy ismerkedtem 22 évesen pl 28 éves, vagy 25 évesen 30 éves nőkkel, meg most is 30-35 közöttiekkel. (Nyilván most 28 évesen már nincs gondom 28-30-asokkal pl ismerkedni.) És azt látom, hogy ez a 25-35 éves korosztály sokkal jobban leszarja a tőle 5-10 évvel fiatalabb férfiakat, a középkorú nők viszont sokkal jobban vevőek rájuk. Na ez miért van?



Egy velem egykorú régi barátom volt egyszer 24 évesen egy 30 éves nővel, de ő kva jó testű testépítő, de más ilyenről soha nem hallottam szinte.

28/F


2017. okt. 30. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hülyeség, de az jutott eszembe, hogy aki 5 évvel idősebb, az családot akar, aki meg 15-el, az csak "játszani"?
2017. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Azt akartam írni, amit az első.
2017. okt. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat!


Ó bakker, szóval csak ennyi? Tényleg van benne logika, de voltam már gyermektelen nővel is a 35-45-ös korosztályból. Mondjuk ő lehet olyan volt, hogy soha nem is akar gyereket (ezt nem tudom róla).

2017. okt. 30. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!