Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek mi köze hozzá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi köze hozzá, hogy hány évvel idősebb a párom és miért ez alapján ítélik meg?

Figyelt kérdés
A barátommal már 3 hónapja vagyunk együtt, sokan mégis olyan rosszindulatúak, hogy az éveinkkel vannak elfoglalva. Úgy gondolom, mindketten felnőtt emberek vagyunk, tudunk döntést hozni, ha nem okés a dolog. Félek, hogy előbb utóbb a sok rosszindulat a kapcsolatunk rovására fog menni. Én 25N, ő 39F.
2017. szept. 11. 08:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha valóban olyan felnőttek lennétek, rég megtanultátok volna leszarni mások véleményét.
2017. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő is kattog ezen vagy csak te? Kik mondják? Ki nem $z@rja le mit mondanak mások?
2017. szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Valószínű tudat alatt te is érzed hogy ebből csak problémák lesznek, azért zavar.
2017. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Férjem 13 évvel idősebb, ráadásul én 17 voltam mikor megismertem. Soha nem érdekelt ki mit szól hozzá. Egyedül anyum volt, aki nekem merte mondani a kételyeit, de nem beleszólt, csak nyilván aggódott. ez 15 éve volt, megismerték, megszerették őt nagyon. (anyósom is engem). Nem kell ezzel foglalkozni.
2017. szept. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A környezetben elég sokan, hogy túl idős hozzám. Neki meg azt, hogy én túl fiatal vagyok. Én nem érzem problémának és ő sem. De tartok tőle, hogyha túl sokan mondják, akkor probléma lesz köztünk. Nagyon szeretem nem akarom elveszíteni ilyen miatt.
2017. szept. 11. 08:49
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Ahelyett hogy ide írkalnál inkább oltanád le őket a f.ba!

Akiknek ilyen véleménye van az vagy ronda vagy ba..atlan vagy üres életű vagy egyszerre az összes.

2017. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem kell vele foglalkozni. Nem kell vissza szólni, magyarázkodni, stb. Ezt hozza szóba valaki, egyszerűen, nézzél át rajta. Leállnak vele, ha nálad semmi reakció.

Nekünk is mondták, mikor 26 évesen össze jöttem egy 16 éves lánnyal. Sokan, 10-15 év után vallották be, hogy álmukban sem gondolták, ilyen jól megmaradunk együtt.

Kapcsolatod is lehet jó hosszú távon.

2017. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"De tartok tőle.."


Most pedig szépen fejezd be a fantátiálgatást.

Ha valóban téged se érdekelne mások véleménye, akkor ez a kérdés se fogalmazódott volna meg.

Most te kit akarsz becsapni? Minket vagy saját magadat?


Ideje lenne már agybailag is felnőttként viselkedned!

2017. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

*jav


fantáziálgatást, agyilag

2017. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

annyira mgsem lehetsz felnőtt, ha ilyen hülyeségeken agyalsz, meg már a szétmenő kapcsolatodról fantáziálsz ;)

Ideje felnőni.


Nekem meg alacsonyabb a párom, tudod, mit kapunk otthon néha, de az ilyen embert kulturáltan elküldöm az anyjába és probléma megoldva :D

2017. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!