Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztaltabbak véleményét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabbak véleményét várom! Mire gondolhat eközben egy lány?

Figyelt kérdés

Nem régóta ismerkedünk, mindketten egyetemisták vagyunk. (Azok közül is olyanok, akiknek nem célja a sok buli, stb. Én 18f, ő 18l.)


Előző héten elhívtam valahova, de kicsit későn, így nem jött össze, mert már programja volt (ez teljesen érthető, és tényleg így is volt). Ezek után ő hozta fel a témát, hogy amúgy szívesen eljönne a következő héten (szerintem ez pozitív jel volt). Aztán ezek után még beszélgettünk, jól éreztük magunkat.


Aztán a napokban hiába írok rá / keresem élőben, mintha egy más lány lenne. Nem reagál (nem hogy jól, leginkább sehogy). Ha nem lett volna az előző hét, egyértelmű lenne a helyzet, hogy kioffolt volna. De ha valóban így van, akkor miért volt az, hogy ő hozta fel a dolgot? Valamint úgy tűnt, jól is érzi magát velem, sokat beszélt magáról is. (És mivel tényleg egy értelmes lányról van szó, ezért sem értem, hogy miért nem reagál.)


Bármilyen tapasztalat, javaslat jól jöhet, főként a tapasztaltabb, jártasabb férfiaktól, nőktől. (Ha hiányzik valami információ, kérdezzetek nyugodtan.)


Köszi előre is!



2017. okt. 30. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőkkel kapcsolatban soha ne tedd fel a miért kérdést! Ezt javaslom, fiatal barátom.
2017. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem valami olyan jött közbe, amiről te nem tehetsz, vagyis, amennyit elárultál, az alapján mondom ezt.

Jött egy ex, vagy egy új, vagy valami rossz szaftos pletykát hallott rólad, vagy valami rossz történt vele, ami miatt most alapból ilyen. Meghalhatott valakije. Vagy-akár bipos, bármi lehet.

2017. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A korotokból ítélve nekem bűzlik, hogy van egy jóakaród.
2017. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Másodikkal egyetértek, vagy, amire még lányként tudok gondolni, hogy mondta hogy elmenne veled, de nem hívtad (?) és akkor úgy van vele hogy hát, akkor nem. Vagy rájött hogy annyira nem tetszel. Ez nem feltétlen rólad szól, hanem róla, sajnos ez ilyen (mindkét nemnek, mielőtt még jönne a támadás :))
2017. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2: valóban, erre hogy rossz történhetett vele, nem gondoltam. Bár nem láttam egyáltalán szomorúnak.


#3: lehet.. de nem hiszem. Alig van közös ismerősünk (új közeg: egyetem). Olyan közös ismerősünk szerintem nincs is, aki vagy hozzá vagy hozzám közel állna.


4#: mármint hogy értve nem hívtam? Megbeszéltük az időpontot, majd beszélgettünk tovább:)


Még valami: le van szervezve egy hosszabb távú dolog is (szinten közös, csak kettőnket érint). Viszont ez nem egy tipikus randi, hanem egy "hivatalosabb" dolog, amit nem nagyon lehet csak úgy lemondani.. ha más nem, mint barát/ismerős emiatt úgyis beszélnünk kell.


Másik dolog: akármi van, ha utálom is az illetőt, ha veszi a fáradtságot és megkeres (Messenger pl), akkor annyival megtisztelem hogy visszaírok neki (a lányok ilyenkor általában szűkszavúak, de attól még írnak. Na de hogy nem válaszol egy jó ideje, ez nagyon furcsa. Pedig semmi szokatlannal nem álltam elő.)


Bocsi, hogy összevissza írok, csak egy kicsit össze vagyok zavarodva.


Holnap mindenképp megpróbálok vele beszélni, aztán meglátjuk.

2017. okt. 30. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Most lehet, hogy egy teljes agymenést írok...de...mi lenne ha megírnád neki egy kérdés formájában ezt? Mármint, hogy van-e valami gond?


Tudom, tudom. Hülyeség.

2017. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elkeztett játszmázni.
2017. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Játszani az érzéseiddel. Játszmának hívják. Nem reagál a keresésedre, te nem érted, hogy most mi van, mi baja, milye fáj. Összeakar zavarni, játszik veled.

Láttál macskát egérrel játszani. Elkapja, szájában tartja. Leteszi, egér fut. Macska tappanccs megállítja, újra szájába veszi. Ezt egy párszor eljátsza a macska az egérrel. Megint leteszi a szájából az egeret. De most az egér nem fut el, mert érti a macska sémáját. Ekkor a macska elkezd hemperegni, és odacsap a tappancsával: na jáccunk! Te futsz előlem, én elkaplak.


A macskának ez jó játék, de az egérnek nem tetszik. Az egér megint bedől a macskának, mert azt hiszi, amikor hempereg a macska, figyelmetlen.


A nők macskák.

2017. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!