Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha ezt kapnátok véletlenül üzenetben, majd elnézést kérne az illető hogy félrement?

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 1. 20:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem begyere az ilyen humor. Oké, hogy az önirónia a legjobb humorfajták egyike, de ez egyszerre spúr és szexista, nekem ezek közül egyik sem a szívem csücske. És ez ráadásul még ízléstelen is. Nyerő partinak hangzik, aki ezt kitalálta, de tényleg (*feelthesarcasm).
2017. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan azt akartam irni, mint a 8-as és az utolsó.


Olvasva a csatolt képen levő "viccet"(amúgy egy förtelem) tisztára ideges lettem, és igy látatlanul törném el szép sorban az ujjacskáit, amivel ezt le merte irni nekem.

Még akkor is, ha állitolag 'véletlen', akkor is lehúznék neki egy hatalmas pofont, akárkinek szánta az irást.

Mondom ezt úgy, hogy nemrég jöttem apukám sirjától.

Csak annyit kivánok, a 'kedves' viccelődőnek, hogy kapjon ő is hasonló üzeneteket akkor, mikor elvesziti a szeretteit. Nem hinném, hogy ilyen vicces kedvében maradna. Nyomorult állat. Bocs.

20L

2017. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy ízléstelen, és szánalmasnak tartom, ha ez valakinek vicces.
2017. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
(Reagálni meg semmilyen formában nem jutna eszembe. Törölném a 2 üzenetet, és kész.)
2017. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A temetőből lopánál kevés gusztustalanabb dolgot tudok elképzelni. Még vicc szintjén is.
2017. nov. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ez kb. addig vicces, amíg nem halt meg hozzád közel álló személy
2017. nov. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!