Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azért nem akar összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azért nem akar összejönni velem, mert biztos benne hogy hosszú távon nem működne, hagyjam békén?

Figyelt kérdés

Nagy a körkülönbség, én huszonéves lány, ő harmincas. Minden működne...de nem akar semmit, mert ő biztos benne hogy pár éven belül úgy is találnék egy fiatalabbat akire lecserélnem.

Persze ígérgethetnék neki mindent, még csak nem is hazudnék mert totál belezúgtam, úgy érzem ő az igazi. De békén kell hagynom igaz? Ez az ő döntése...



2017. nov. 2. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem látunk bele a fejébe, de én elég sokat dilemmáztam, amikor megtetszett egy 10 évvel fiatalabb lány, hogy ez működne-e, "helyes-e", illetve hogy egyáltalán mi az amivel felkeltette a figyelmem. Nem elképzelhetetlen, hogy ő is épp itt tart, ha igen, akkor is időt hagynék neki a helyedben nyomulás helyett. Esetleg pár hét után jelezd neki, hogy még mindig érdekel téged.
2017. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet más miatt nem akar veled lenni és ezzel a legkönnyebb leráznia. Konkrétan hány évesek vagytok? Felesleges ígérgetned egy felnőtt férfinak, ez nem így megy. Ő nem akarja, ez van.
2017. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát,mivel nem érdekled őt, szerintem igen, hagyjad:S
2017. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hagyjad már, hogy ő az igazi. Fogadok, hogy túl kislány vagy hozzá és ő ezt tudja. Pár hónapig talán működne, aztán lehet te lépnél le, ha eltűnt a köd. Inkább köszönd meg neki, hogy nem rabolja az idődet, lesz még ezer "igazi".
2017. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Lehet hogy igazatok van, bár én inkább csak a félszet érzem rajta, ettől függetlenül bármi előfordulhat.

"Jajj igazi" persze, igazad van. Sőt, lehet hogy a kislányt látja bennem. De mi értelme is lenne egy kapcsolatba belekezdeni ha valaki nem azt érezné az elején hogy ő az igazi? Nem kötekedés képp, de szerintem nincs azzal semmi baj hogy így érzek. Nem fogom felkötni magam ha nem jön össze, nem fogom őt üldözni a szerelmemmel, felnőtt emberek vagyunk eltudja mindenki dönteni magának...ettől függetlenül szörnyű érzés az egész.

2017. nov. 2. 17:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Én 26 éves vagyok, ő 36.
2017. nov. 2. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet félreérthetően fogalmaztam, kicsit fáradt vagyok. Úgy értettem ezt az igazit, hogy emiatt nem kell bedepizni, mert úgy érzed, hogy perpill ő az és elhajt. Majd lesz olyan, ahol kölcsönös lesz ez az érzés, ez most úgy néz ki, nem jött össze.
2017. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!