Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki meghallgatna? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meghallgatna? Elég hosszú és összetett a problémám! Kapcsolat is, meg nem is? Mit csináljak? Mit akar?

Figyelt kérdés

Annyi a dolgog NAGYON röviden, hogy 2 éve ismerek egy fiút. Eddig nem találkoztunk, most kétszer mentünk el egy moziba és egyet kajálni, de van barátnője. Én csak barát vagyok, holott megbeszéltük, hogy mindkettőnk részéről lehetne több is, HA nem lenne barátnője...DE a barátnőjével nem találkoztak még soha, vidéki és tolószékes...szóval halálra ítélt...és most összevesztek..miattam...a lány féltékeny, a fiúnak elege van..és mondta, hogy neki mindig a nehezebb kell, nem hogy velem lenne...és ha ma nem beszél a csajjal (aki most lelépett) akkor szakít vele...


Ki vagyok borulva...úgy lenne, hogy elmegyünk együtt strandolni...de most a barátnő...aki furcsa...szóval most ezek alapján otthagyná a lányt, értem? Vagy ez most csak egy hullám?


Mit csináljak? Utalgassak, álljak mellette...mit? hogy?


Akit bővebben érdekel, elmagyarázom ...



Előre is nagyon köszönöm!!


18/F, 16/L


2012. aug. 21. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"vidéki és tolószékes...szóval halálra ítélt"


WTF?

2012. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hagyd a fenébe.ez semmi.barátság maximum.

Felejtsd el a srácot

2012. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ja, WTF F F F???? vidéki és tolószékes = halálítélt?

Hát ebben a történetben Te vagy a halálraítélt kiscsillag, ilyen felfogással.


ON: Hagyd, ebböl nem lesz semmi! Max barátság!

2012. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy 18 éves F-nak kell tudnia, hogy mi a választása, mit szeretne, hogyan kell kulturáltan szakitani illetve egy uj kapcsolatot kezdeni. Ha ezt nem tudja, akkor ne várj töle sok jot, küldd a pi-ba.
2012. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hát ezt nem vágom

DE egy tolószékes is ugyanolyan meber mint te és vannak érzései is

2012. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi, de a tolószékes halálraítélt ráadásul lelépett, és színre lépett a kérdező hullája is. Tiszta horror.
2012. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Félreértitek...nem azzal van a probléma hogy tolószékes...

A szülei nem engedik őt ki a lakásból, nem találkozhat senkivel, a fiúval sem, vidéken is él...a fiú egy sportos, 190 magas fiú...nincs esélyük együtt...a lánynak ráadásul beteges gondolatai is vannak...


Tényleg nem a lányt akarom bántani...


De úgy hogy nem találkoztak még, ha szülőkön múlik, nem is fognak...és még vidéken is él a lány...esélytelen

2012. aug. 21. 12:19
 8/13 anonim ***** válasza:
már nem azért, de az a srác aztmondja hogy jár egy lánnyal aki TOLÓSZÉKES ÉÉÉÉÉS SOHA NEM TALÁLKOZTAK?? tuti 18 ez a gyerek? csak mert 13 évesen csinálják ezt.
2012. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen...biztosan 18...azért mondtam hogy "halálra ítélt"....
2012. aug. 21. 12:43
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg a srácnak hogy mennyire rosszat csinál a csajszinak ezzel hogy vele "jár" mert az ő kapcsolatuk valljuk be sose lesz jó. a fiú úgyse fog élete végéig pelenkázni egy tolószékes lányt akivel még eddig sose találkozott, a lányban meg kelti a reményeket... emberek pontozzatok le ha ugy gondoljátok nincs igazam. van olyan amikor egy tolószékes együtt lehet egy nem tolószékessel, de akkor általában ott a baleset előtt ismerték egymást és a "szerelemmindent legyőz" címszóval esetleg meg tudják csinálni, de ez a srác hülye lenne ha ilyen idős korában ekkora fába vágja a fejszéjét. persze ezt rossz hallani és akkor mi lesz azzal a lánnyal? hát tudod mit? menj te oda, legyél te a párja. ne másra aggasszátok rá ezt a nagy feladatot. sajnos ez egy lehetetlen szerelem (ha lehet így hívni. a fiú 18 éves inkább élnie kéne még egy kicsit...
2012. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!