Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira milyen orogram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira milyen orogram illene?

Figyelt kérdés

Én sétára gondoltam, esetleg ezt egybe kötni egy kávézással vagy vacsival. Mivel eközben lehetne beszélgetni. Viszont nem tudom, hogy nem e túl sablonos.


Illetve illik e ajándékot vinni? Igazából azt sem tudom még, hogy mit szeret a masik fél, így könnyű lenne mellé lőni.


Bocsi a buta kérdések miatt, de eddig ez kimaradt az életemből 20 éves korom ellenére.


2017. nov. 3. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a séta, kávézás jó. :) Nem gondolom sablonosnak, ezáltal lesz több időtök megismerni egymást.

Én nőként nem várnék el ajándékot az első randin, esetleg még kényelmetlen is lehet egy virágot, nagy csokit cipelni. :)

Légy pontos, bátor, határozott és kedves pasi, aztán minden rendben lesz! ;)

Sok sikert!

2017. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Mi az az orogram?
2017. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a randiötlet jó - bár lehet egyeseknek sablonos, de rajtad múlik, hogy mennyire tudsz majd színezetet adni neki. Ajándékot viszont az elsőre ne vigyél még, az túl "hirtelen" van még ilyenkor, azt a benyomást kelted a másikban, hogy le akarod rohanni, fel akarod gyorsítani az ismerkedés tempóját. A randin majd finoman puhatolózhatsz, hogy mondjuk a másodikra már milyen ajándékkal lehetne előrukkolni - akkor viszont már érdemes valamit venni/vinni.
2017. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 Program akart lenni, bocsi.


#1, #3 köszi a válaszokat. Esetleg Budapesten tudnatok ajánlani valami jó helyet a sétára?


Illetve illendő lenne ha nem hagyom fizetni a partnert?

2017. nov. 3. 16:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés nem ajándékozásról szól.
2017. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Igen, gondoltam, de nem tudom, hogy mit illik és mit nem, tapasztalatlan vagyok ezen a téren.
2017. nov. 3. 16:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Mivel nem pesti vagyok, így nem tudok sajnos. :(

Valami szépen kivilágított park, a Dunánál egy séta. :) Szerintem ez elég jól hangzik.


Valószínűleg a lány elő fogja venni a pénztárcáját, és fel fogja ajánlani, hogy fizet. Első alkalommal fizethetsz, 2 kávé belefér :)

#1

2017. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt tedd, amit érzel. Önmagad legyél.
2017. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6 Lehet, hogy tapasztalatlan vagy, de benned van a gentleman-attitűd, ezt mutatja, hogy az első találkozáskor magadra vállalnád a fizetést. Igen, ezt így illik, mert a lányt te hívtad meg. Tapasztalatlanság ide vagy oda, azért az etikett és a józan ész sokszor segít, ha kérdés merülne fel bennünk.
2017. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Diavolino44 ***** válasza:

Mivel tapasztalatlan vagy, igy ugyis el fogsz kovetni hibakat, szoval emiatt ne izgulj. Csinald ahogy te jonak latod. :)

elso randira se ajandek se vacsora nem kell.

2017. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!