Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira milyen orogram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira milyen orogram illene?

Figyelt kérdés

Én sétára gondoltam, esetleg ezt egybe kötni egy kávézással vagy vacsival. Mivel eközben lehetne beszélgetni. Viszont nem tudom, hogy nem e túl sablonos.


Illetve illik e ajándékot vinni? Igazából azt sem tudom még, hogy mit szeret a masik fél, így könnyű lenne mellé lőni.


Bocsi a buta kérdések miatt, de eddig ez kimaradt az életemből 20 éves korom ellenére.


2017. nov. 3. 16:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget mindenkinek, akkor marad a séta + kávézás, keresek valami jó helyet.


Aztán majd a következő alkalommal (ha lesz), lehet valami személyesebb.


Amúgy nektek hány randi volt amíg mondjuk kapcsolat lett belőle, mikor mondtátok annak? (Csak kíváncsi vagyok.)

2017. nov. 3. 17:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Arra gondolj, hogy kezd hideg lenni, hosszan ne sétafikáltasd a lányt. A Margit-híd lábánál van egy jó kávézó a budai oldalon, hangulatos, én oda vinném. Lehet beszélgetni is stb.
2017. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!