Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez az újfajta trend, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az újfajta trend, hogy egy szakmunkás, nem annyira intelligens (nem nézem le őket, de ahogy beszél és ír, eléggé kiábrándító) lány előnyben részesít egy másik szakmunkás srácot egy Phd-re járó férfival szemben?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy 20 éves lánnyal pár hete, de van egy másik srác is, akivel szintén beszélget és az is udvarol neki. Nekem nagyon tetszik a lány,kedves, aranyos, igaz nagyon gyér a helyesírása és az intelligencia szintje sem verdesi az egeket. De ennek ellenére mind a külsejét, mind a belső értékeit kedvelem, nagyon szeretnék vele összejönni. Én amúgy 27 vagyok, 2. éves Doktorandusz. A nagy baj csak az, hogy van egy 22 éves srác, aki eléggé kétes. Félig roma származású, agresszív, rendkívül tanulatlan, munkanélküli szakmunkás fiú. Szintén udvarol neki és jelenleg ő áll a lányhoz közelebb, a lány is mondta nekem, hogy külsőre is jobban bejön neki, illetve jellemileg is. Szereti a nagyszájú, minden 2. szavában b- betűs tartalmat rejtő beszédű pasit. Tetovált, izomkolosszus. Mit tegyek? Hagyjam a fenébe vagy harcoljak a lányért, aki évek óta tetszik? Persze féltem a testi épségemet, az nem mellékes tényező ebben a szituációban. 4,5 éve nincs senkim, ez a lány pedig nagyon szimpatikus számomra.
2014. jún. 30. 11:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
okosnak okos kell hülyének hülye hogy helyre álljon a világ egyensúlya :)
2014. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
bocsi a fogalmazásért utólag de na a lényeget érted
2014. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem olvastam el a hosszú magyarázatot, de ez mindig is így lesz, nekik lehet közös témájuk, nem kell a lánynak butának éreznie magát egy másik hasonló intelligenciával rendelkező fiú mellett. Közös szinten vannak, közös ismeretségi kör, szórakozó hely, gondolom anyagi színvonal is. Általában.

Vannak szép történetek szegény-gazdag párokról, akik valóban szeretik egymást, nem az érdek dominál, de nyilván ez a ritkább.

2014. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha kell, akkor harcolj érte. Ha bizonytalan vagy (ahogy kivehető a szövegből is) jobb ha hagyod.
2014. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Minden vágyam lenne egy olyan pökhendi alakkal összejönni, aki nem tart elég intelligensnek...Talán mégiscsak több esze van annak a lánynak, mint hiszed ;)

Most az más kérdés, hogy egy agresszív fiúval miért akar mégis összejönni, de ettől még te nem elszel jó parti egyáltalán, nagybetűs Doktorandusz Úr.

2014. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem nézek le senkit sem, semmilyen szinten. Csak furcsa, hogy miért kell a kétes, egyszer börtönben magát találó (100%, amiket művel)férfi a szolidabbal szemben. Ezt nem értem. Az persze más kérdés, hogy az ő érdeklődési körük nagyon hasonlít, az enyém pedig ettől távol áll.
2014. jún. 30. 11:33
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem lenne jövőd a csajjal, főleg, ha már most annyira butának gondolod magadhoz képest.
2014. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szakmunkások között is van intelligens és értelmes emberek.

Van köztük ilyen is de ez egy általánosítás lenne.

Nélkülük nem lenne hol aludnod, nem lenne tető a fejed felett, nem tehetnél fel kérdést a gyakorin sem. Nem lenne hová egyetemre járni és letenni a diplomát.


Közös téma?? Miért ne lehetne közös téma, nem csak a tanult szakokról lehet beszélgetni.


Én diplomás férfi vagyok a barátnőm pedig eladó egy butikban, de nem lehet érezni azt hogy egy intelligenciátlan, értelmetlen ember lenne.

2014. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Már megint ezzel jöttök. Miért? Mondtam már, hogy nem nézem le, sőt nagyon szimpatikus számomra. Nem is éreztetem vele soha, sőt talán néha magam fölé is helyezem a lányt, hogy érezze a törődést. Csak nem értem miért kell neki jobban a másik srác?
2014. jún. 30. 11:39
 10/27 anonim ***** válasza:

Mert szereti...


Itt leginkább az agresszióval van a baj, és azzal h munkakerülő is...


Hát van egy örök mondás..kell a jó? nem! kell a rossz? kell hát...

2014. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!