Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan bánt a dolog vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánt a dolog vagy elfogultan látom a dolgokat? Hosszú

Figyelt kérdés

Ma van a születésnapom és mivel kollégista vagyok ezért hétvégén ünnepeltük a családdal és a párommal. Viszont lebetegedtem,lázas lettem...ezért az ünneplésből egy 20 perces köszöntő lett.Mindenki adott egy puszit és felköszöntött valamilyen aprósággal a családban. Viszont a párom még oda sem jött,és annyit sem mondott hogy boldog születésnapot,se puszi,se ajándék semmi.

Nagyon rosszul esett és meg is említettem neki,nem mondott semmit...pár órával később el kezdett szabadkozni,hogy el akart volna vinni vacsorázni,de lebetegedtem és hogy majd bepótoljuk máskor.

Ma még fel sem hívott...egy rövid köszöntővel elintézte facebookon.Bár tudom,még hosszú a nap...reménykedem benne hogy még felhív

A szülinapi köszöntőm nem is sikerült jóra,és amikor elpanaszoltam neki,hogy különlegesebb ünneplést szerettem volna,akkor annyit mondott felesleges ezen fennakadnom,engedjem el és ne rágódjak rajta...

Nagyon rosszul esik,hogy úgymond ennyire semmibe veszi a születésnapomat,amikor kb 2 héttel ezelőtt megígérte,hogy csodás szülinapot varázsol nekem,mert tudja,hogy ez nekem iszonyat sokat számít..

Szerinte túl sokat várok el,és ebben igaza is van..igyekszem lejjebb adni az elvárásaimmal kapcsolatosan,de akkor is rosszul esik

EGyébként távkapcsolatról van szó,a hétvégéket mindig együtt töltjük. Ő 22F,én 19L.

Szerintetek jogosan bánt,vagy próbáljak esetleg túllépni rajta és semmiségnek venni?

Köszönöm mindenkinek aki elolvasta és akár még tanáccsal is el tud látni! :)



2017. febr. 6. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Először is, Boldog Szülinapot!

Hosszú még a nap, szerintem adj időt neki, hátha előrukkol valamivel. : )

2017. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,kedves vagy!!:)

Ó,hát nem tudom mivel tudna előrukkolni..messze van tőlem,dolgozik..

De a remény hal meg utoljára.:)

2017. febr. 6. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Figyelj... mennyire éreznéd jól magad lázasan/taknyosan most egy közös programon? Sokkal jobb lesz olyan körülmények között ünnepelni, amikor már élvezni is tudod. Nem a párod tehet arról, hogy lebetegedtél: ő készült, elmondta, ahogy azt is, hogy be szeretné majd pótolni akkor, amikor már jól leszel.

Megmondom őszintén, hogy ha én készülnék a párom születésnapjára valamivel és ő nem lenne alkalmas a terv megvalósítására, akkor én is elintézném egy egyszerű köszöntéssel, nem kezdenék el azonnal B-tervet gyártani, hanem inkább arra törekednék, hogy az eredeti tervet valósítsuk meg minél előbb. Volt, hogy a páromtól több ezer km választott el a születésnapján (külföldi kiküldetésben volt éppen munkaügyben). Egy mondatban köszöntöttem fel és biztosítottam róla, hogy amikor hazaér, nagy meglepetéssel készülök számára, mert így is volt, hónapok óta tervezgettem már az ajándékát. Nem arról volt szó, hogy nem akarom felköszönteni, hanem a körülmények nem voltak ehhez adottak, ezért inkább elhalasztottuk.

2017. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van,köszi hogy "észhez térítettél" :)
2017. febr. 6. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!