Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Köszönöm az estét, jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Köszönöm az estét, jól éreztem magam. " Ez egy lerázós szöveg, ha ezt írja a srác?

Figyelt kérdés

Rögtön találkozás után írta a srác és most nem tudom eldönteni, hogy ez jó vagy rossz.

Szerintem mindketten jól éreztük magunkat, de már sajnos nem tudom.:D

Ja és még ma nem írt, pedig ilyenkor már szokott.:D



2017. jan. 27. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pedig a standard szöveg az "akkor majd írok" szokott lenni
2017. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem hangzott el ilyen :(
2017. jan. 27. 10:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús, habár könnyen lehet hogy várja, hogy te is megerősítsd számára, mármint hogy te is jól érezted magad, és csak után fogja esetleg kezdeményezni a következő randit. Én legalábbis várnék a lánytól egy pozitív vagy negatív visszajelzést, hogy tudjam, hányadán állunk és érdemes-e tovább vinni a dolgot. Szóval írd meg hogy te hogy érezted magad, és ha azután sincs semmi, akkor úgy tűnik ez ennyi volt...
2017. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva ha rögtön a randi után ezt írta, akkor komolyan is gondolta. Az hogy nem írt még azóta, annak több oka is lehet.
2017. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utana en is irtam neki, hogy en is jol ereztem magam. :)
2017. jan. 27. 11:12
 6/13 anonim ***** válasza:
ez izgi, majd számolj be :D
2017. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez lerázás? Nem hiszem - én (kis buta) úgy tudom illik megköszönni az estét, szóval ez alapvető udvariasság. A kérdés, hogy mi következik utána. Keres, nem keres, azt mondja hogy többet nem vagy lesz következő randi.


30F

2017. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem jól érezte magát (ez így nem lerázós szöveg,mert nem folytatta azzal,hogy ",de"). Lehet hogy azért nem ír most,mert kivár..azt hiszem,van valami olyan,hogy első randi után kb 3 napig nem szabad keresni a nőt..gondolom,hagyja leülepedni az élményeket,neked is,így van időd gondolkodni,stb.. és a ha várad a következő találkozást,az jó nem? :)
2017. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Diavolino44 ***** válasza:
Figyu, nekem az egyik randim ugy nézett ki, hogy az utolso ket órában egyfolytában csokoloztunk. Mondtam, hogy akkor csütörtökön akkor legyen a következő találkozó, mondta persze, írtam neki ezt a szöveget a randi utan egy órával. Es felszivodott mintha nem is történt volna semmi. De ez csak egy sztori, a többi randim ami jol sikerült írhattam bármit lett volna második találkozó. Varj ha eltelik egy-ket nap akkor igen ez lerakó szöveg volt.
2017. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Felnőtt párkapcsolatok"


Nem tévesztetted el a kategóriát, szivi? :)

2017. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!