Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek milyen az ideális nő/férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen az ideális nő/férfi?

Figyelt kérdés

Én most nem arra gondolok, hogy milyen lenne számotokra a tökéletes, hanem milyen lenne az akivel le tudnád élni az életedet, a hibáival együtt?

Számomra ilyen:

- Hűséges

A párkapcsolat számomra két emberről szól, nincs olyan hogy egy harmadik fél rendbe tenné, vagy feldobná a kapcsolatot.

- Nincs benne agresszió

Semmilyen testi vagy lelki terrort nem tűrök el, mindig van békés megoldás a problémákra.

- Legalább annyira intelligens mint én

Ez alatt azt értem, hogy legyen benne annyi intelligencia, hogy mindent megtudjunk beszélni, a problémákat is kommunikációval oldjuk meg, nem megcsalással, kibeszéléssel, duzzogással stb.

- Ápolt

Itt nem a jól öltözöttségre gondolok, hanem hogy fürödjön/mosson hajat rendszeresen, mosson fogat, fésülködjön, ne legyen szőrös, a ruhái tiszták legyenek stb.

- Ne legyen rasszista, homofób, hímsoviniszta stb.

Egyszerűen nem bírom az ítélkező embereket, nem kell mindenkit szeretni, de akinek a szíve gyűlölettel van teli egy olyan ember iránt akit nem is ismer...Azt azért ne.

- Nyitott személyiség

Akármilyen témáról van szó, legyen az egy új hobbi, szexuális dolog, új nézőpont, a lényeg, hogy legyen nyitott az újdonságra, mert nekem szükségem van a fejlődésre, az ismeretszerzésre, a párommal együtt.

- Macskás

Akár komolytalannak hangzik akár nem, én nagyon szeretem a cicákat, és volt már hogy egy komolyabb kapcsolatom itt bukott el, a párom utálta a macskákat.


Számomra ezek a pontok lényegesek, de én mindig aszerint várok el dolgokat, hogy cserébe én mit tudok adni. Régebben önző voltam, de elvártam hogy a párom figyelmes legyen, ma már azért tudom hogy csak olyat szabad elvárni amit adni is tudok a másiknak.

Ti hogy vagytok ezzel? :) Részletezhetitek nyugodtan, kicsit beszélgessünk, csajok, srácok egyaránt! :)



2017. nov. 9. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Őszinte....több nem kell. Hiánycikk lett az őszinteség.
2017. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Kedves, gondoskodo, ferfias , oszinte (akkor is ha megbant ), eros, szexi, huseges, humoros, jo fej, laza, szeresse a hasat, szeressen tiszta szivebol, ,,falka vezer,,/ dominans, erzekeny(tudja meghatni szomoru dolog), tudja melyik a fakanal es melyik a merokanal,barot, udvarias, tudjon meglepest okozni, ha osszeveszunk, tudjon bekulest kezdemenyezni.

Es lam leirtam a szerelmem szamomra legfontosabb tulajdonsagait.

2017. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

olyan lány aki boldoggá tesz és akit megéri boldoggá tenni és akit szívesen látnék a gyerekeim anyjaként :)


kedves odaadó figyelmes gondoskodó hűséges őszinte mosolygós humoros, lehet ölelgetni, csókolni, simogatni amikor szeretném, viszont ha kell megtud lenni nélkülem és hagy dolgozni

fontos, hogy legyenek céljai, akarjon az élettől dolgokat és tegyen is érte

legyen képes fejlődni, változni ha kell


24F

2017. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

1. Kölcsönös vonzalom, szerelem.

Ez, szerintem szükséges ahhoz, hogy fenn tudjunk tartani egy hosszú távú kapcsolatot és egyezzenek a szexuális szokásaink is.

2. Hűség.

Nálam nagyon fontos és alap dolog.

3. Őszinteség

Meg tudjuk beszélni a gondjainkat és együtt megoldani azokat. Legyen az anyagi, jövőbeni, vagy bármilyen probléma.

4. Nyílt kommunikáció minden témában.

Ez, részben még az előző ponthoz kapcsolódik.

5. Családcentrikusság

Számomra fontos a család (értsd testvérek, szülők, nagyszülők) és a majdani gyerekek is.

6. Állatbarát legyen és környezetbarát.

7. Hagyománytisztelet.

A régi értékek még számítsanak neki. Tiszteljük az idősebbeket. Fontos legyen a család. Legyenek meg a férfi-női szerepek. Ilyen szellemben akarja a gyerekeket is nevelni. Legyen fontos számára a házasság. Nekem, még az a család, ahol megvannak a férfi és női szerepek. Én, szeretnék gondoskodni a családomról, az én dolgom szeretném, ha lenne a főzés, a takarítás. Az "otthon" kialakítása. De, nyilván ha a helyzet megkövetelné, besegítene a majdani férjem, lehetőleg, önszántából. Az ő feladatai a férfi munkák lennének, szeretném, ha amolyan ezermester típusú lenne.

8. El tudja képzelni az életét vidéken, kertes házban.

Számomra ez fontos, nem tudnám elképzelni az életem egy panelban, vagy nagyvárosban.

9. Szeressen a természetben lenni, kertészkedni, túrázni, barkácsolni.

10. Ismerjük el egymás munkáját, mind otthon, mind a munkában.

11. Ismerjük el, hogy van "énidőnk", amikor békét hagyunk a másiknak.

12. Ne legyen erőszakos, agresszív, ne drogozzon, ne cigizzen és lehetőleg, ne szeresse a focit.


:) Tudom, hogy néhány hajmeresztő, de ez, az én vágyam.

2017. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
tud főzni
2017. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%

Ideális nő:

- bombázó test: feszes mellek, szilikonnal. Szép hosszú lábak, homokóra alak, gyönyörű arc, hosszú, fenékig érő haj. Ritkán beszél, akkor sem mond semmit. Jól tudja használni a nőiességét, jó az ágyban.

2017. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

Gazdag, tanult, sportos. Ezek a beugrók, csak ilyen pasikkal ismerkedek.


Amiket ezután nézek: hasonló érdeklődés(szeret utazni, új dolgokat kipróbálni stb), pozitív életszemlélet, jó humor, tudja élvezni az élet minden pillanatát. Érezzük jól magunkat egymás társaságában, lehessen jókat beszélgetni és kész.

21N

2017. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
#6 “Ritkán beszél, akkor sem mond semmit.” 😂
2017. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Egyet értek veled kérdező, nekem is nagyon hasonló az értékrendem.


udvarias lótetű:

Azzal együtt, hogy egy nőgyűlölő pszichopata vagy tényleg nagyon mulatságos amit előadsz itt :D

2017. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Míg el tudod különíteni vágyad, nem ismered magad sem.
2017. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!