Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Azért ha tehetitek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Azért ha tehetitek csak a nagyon szép, karcsú lányokkal szerettek ismerkedni ugye?

Figyelt kérdés
Az átlagosakat, tucatlányokat, vagy a kicsit csúnyábbakat, ducibbakat akkor válasszátok ha nem kelletek másnak? (Nem akarok senkit megsérteni, csak kérdezem.)
2017. nov. 12. 17:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Továbbra is az 1-es vagyok.


Előző:


"Ebben van igazság, csak éppen az ember azért tisztában van vele, hogy esetleg nem ő a legjobb pasi a világon, és ezért próbál meg olyan nőt felcsípni, aki kb ugyanaz a kategória."


>Ezt általában azok az emberek terjesztik, akik alapból nem is tudnak maguknak nőt szerezni, vagy ha tudnak, akkor az olyan, akire az ember nem igazán büszke. A tekintélyes férfiaktól soha nem hallottam még ezt az érvet. Ha már van egy jó megjelenésed, önbizalmad, és ápolt vagy, akkor biztos lehetsz benne, hogy szóba fognak veled állni a nők. Én nem vagyok egy 180 cm-es izmos pasas, de mégis valahogy kinézek.


A másik meg az, hogy nem kell "felcsípni". Azzal is nyersz, ha betesz a barát-zónában, mert ha jó fej vagy, lehet bemutat az egyik barátnőjének. Aztán elmész velük bulizni, és talán te leszel a király, mert 2-3 bombázó van melletted. A többiek ugyanis csak annyit fognak látni, ami az ismerkedésben segíthet.


"Ha összejön, akkor boldogság, mert az ilyen lányok sokszor tényleg normálisabbak, mint a legnépszerűbbek, de az általad is említett okokból gyakran nem jön össze"


>Ha valaki tesz azért, hogy összejöjjön, összejöhet. Lehet kapni fog egy rakás visszautasítást, de eggyel összejöhet.


De nyilván ez az én véleményem, ha valaki másképp gondolja, az tegyen úgy.

2017. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mi ebben olyan meglepő, ti is inkább izmos, szépfiús srácokkal ismerkedtek, ha tehetitek, nem?
2017. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

", ducibbakat akkor válasszátok ha nem kelletek másnak?"

Nem. Azt választom aki engem szeret, és akit én is tudok szeretni. Nem vagyok lúzer hogy ha már nem kellek senkinek akkor a legrosszabbat csak úgy kiválasztom.


Ha tehetem csak olyannal ismerkedek aki hozzám hasonló, megértjük egymást, és tud szeretni.

2017. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"A tekintélyes férfiaktól soha nem hallottam még ezt az érvet. Ha már van egy jó megjelenésed, önbizalmad, és ápolt vagy, akkor biztos lehetsz benne, hogy szóba fognak veled állni a nők"


Azért azt gondolom az ember egészséges énképéhez hozzátartozik, hogy tudja, melyik súlycsoportban játszik.

Abban mindenképpen egyetértek, hogy a kinézeten sokat lehet javítani egy normális megjelenéssel (egy kicsit elegánsabb ruha, nem a farmer+póló páros, amit sok srác nyom a kényelem jegyében, ápotság, stb). De van amin nem tudsz változtatni.


"A másik meg az, hogy nem kell "felcsípni". Azzal is nyersz, ha betesz a barát-zónában, mert ha jó fej vagy, lehet bemutat az egyik barátnőjének."


Ezzel egyet értek, én jelenleg ugyanezt csinálom. Mióta csak ismerkedem, de nem hajtok rá a nőkre, azóta van aki kifejezetten keresi a társaságom, még ha egyelőre nem is úgy, mint férfit, inkább csak havert. De szépen nő az ismeretségi kör, remélem valahol már ott van az az unokatestvér, vagy kolléganő, aki már nem haverként fog csak nézni rám.

2017. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát a többség az egészségesre hajt.., nemde?

Nálam nem opció, hogy nem kellek másnak. Csak a nagyon alacsonyan tartó rétegben van erre lehetőség.

2017. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha számomra valaki nagyon szép, akkor persze, hogy szívesen ismerkednék vele. Ha csak szép, akkor is. Olyan is lehet, hogy nem mindenki mondaná szépnek, de engem mégis valami megfog benne ( itt most kifejezetten még mindig a külsőnél maradva ). Na meg aki nekem nagyon szép, ő lehet másnak nem kéne. Kinek mi tetszik... kinek mi a szép, embere válogatja.

De az igaz, hogy aki iránt külső vonzalmat érzek ( legyen az test és arc ) velük ismerkednék. Aztán majd kiderül, hogy belül is ugyan annyira "rendben van-e" számomra az illető.

Ha a karcsú alatt vékony alkatot értesz, akkor viszont nem. Nem szeretem a vékony lányokat. Azt szeretem, ha egy lánynak "nőies" alakja van. Számomra az a tökéletes. Másoknak meg még lehet az is vékony, mert a ducibbakat szereti és azt tartja tökéletesnek, míg mások meg a tényleg vékonyabbakat, soványabbakat. :)


23/f

2017. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

@18:40


Nem tudom, hogy számodra micsoda az "egészséges ember énképe", de feltételezem, talán ez is valami GYIK-es tévtanítás.


Azt gondolom, ha valaki nem egy Quasimodo, hanem valahogy már kinéz, van egy megjelenése, meg olyan stílusa, akkor fog magának nőt szerezni.


A középsuliban volt egy kövér srác az osztályban, aki mindig kb. 3 csajjal mászkált mindenfelé. Úgy tűnt, hogy humoros volt, és a csajok bírták őt. Ő nagy ívben tehetett arra, hogy kövér, nem foglalkozott ilyen kifogásokkal. Szóval ha valakinek olyan stílusa van, és valahogy kinéz, kaphat nőt.


Én így látom.


1-es válaszoló voltam.

2017. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Mióta csak ismerkedem, de nem hajtok rá a nőkre, azóta van aki kifejezetten keresi a társaságom, még ha egyelőre nem is úgy, mint férfit, inkább csak havert."


Már ez is valami, hogy egyáltalán tudsz beszélgetni csajokkal, és valahogy a közelükbe kerülsz. Szerintem nem lesz gond, előbb-utóbb jól alakulhatnak a dolgok, sőt lehet a valamelyik lány barátoddal lesz valami.


(Előző voltam)

2017. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!