Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A huszonéves csajokat, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves csajokat, vagy a harmincas nőket könnyebb félevezetni?

Figyelt kérdés

Értem itt ez alatt azt ha egy férfi nőtől szexet akar vagy azt h legyen a barátnője az aki vmilyen oknál fogva bizonytalakodik, pl nem elég sportos, v jóképű a pasi vagy túl szegény, akármi amitől a csaj azt gondolja, oké de ezért vagy azért a tulajdonsága miatt nem akarok lefeküdni vele, vagy nem akarom lekötni magam hozzá.


Szóval, ezeket a nőket mivel lehet rávenni, befolyásolni, hogy lefeküdjenek, vagy barátnője legyen annak akinek amúgy nem akart?


Mivel lehet a nőket befolyásolni, milyen duma vagy mi?


Melyik korosztályt könnyebb?


2017. nov. 13. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Komoly problémákra utal, ha ezt félrevezetésnek vagy befolyásolásnak nevezed.
2017. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem korfüggő
2017. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
wow.... ez így elég ijesztő... kérlek hagyd békén a női nemet, ha nem akarnak veled lenni.
2017. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:D nő vagyok! Csak érdekel mivel tudják őket meggyőzni. Mivel lehet a nőket oltogatni?
2017. nov. 13. 23:33
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem korosztályfüggő, egyéniségtől függ. Ha valakinek csak a külső számít, annak dumálhat bárki bármennyit, nem lesz előbbre. De sokszor a kinézet vagy pár alap információ, például foglalkozás alapján, a korábbi tapasztalatok után kialakít egy képet a nő, például hogy aki kövér az biztos lusta és lúzer a nőkhöz, vagy egy informatikus biztos otthon kockul egész nap, meg képregényeket olvas.


Ezeket a prekoncepciókat meg lehet dönteni az ismerkedés folyamán, és sokszor kiderül, hogy önmagában a negatív külső tulajdonság nem akkora probléma, mint a mellé társított kép. Volt dolgom korábban sportos férfiakra bukó nővel, egy hónap után már azt mondta, imádja a sörhasam, mert kiderült, hogy nem az a teszetosza lúzer vagyok, amit elsőnek gondolt, a sörhas közel 10 év versenyszerű sport abbahagyása után jött fel, és attól, hogy napi nyolc órát programozok, még nagyon sok minden érdekel, a képregények és szerepjátékok meg pont nem.


Tapasztalataim szerint ez akár még előny is lehet, mert tudat alatt vonzódnak a "titokzatos" férfiakhoz, márpedig ha kiderül, hogy amit elsőre gondoltak az nagyon nem úgy van, akkor elkezdi érdekelni őket a férfi, és igazából innét már csak elrontani lehet.

2017. nov. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

A harmincas butát és a hoszonéves butát is félre lehet vezetni.

Amire te gondolsz szerintem: aranylánc, nyugati kocsi, drága ruha, szép lakás. Ezek mind félrevezethető dolgok mert nem tudhatod mennyi hitel van mögötte. Van ismerősöm, mercivel jár tele van fuksszal, drága ruhákban. Egyébként meg szegény mint a temlom egere, fűnek-fának tartozik. Iszonyatosan ragadnak rá a nők, de csak egyéjszakés kalandjai vannak.

2017. nov. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Agyatlan nőket nagyon egyszerűen, de amelyiknek van esze azt sehigy se fogja tudni befolyásolni senki.


Elég jó emberismerő vagyok több nézőpontból is.


Egy adott arckarakter, kedvelt színek, a mozdulatok, beszéd stílus stb. sorolhatnám még.


Egyszerűek az emberek, ha érted őket.


Páromnak pedig mindig tudom mi jár a fejébe, kimondom szó szerint mit akarna kimondani, kedvébe tudok járni. Talán el is kényeztetem.

Az viszont ciki, hogy nem tudja mikor kell kicsit magamra hagyni ennyi év után se... Megesik, hogy a gondolataim/ötleteim sokasága fel akar emészteni - kell egy kis idő rendezni azokat.


Sok női ismimnek adtam tanácsot, főleg hogy ne legyenek naívak... Nem figyeltek rám aztán hallgathattam a rinyálásukat. Ott fejeztem be a női társaságot.


Az hogy milyen duma stb-vel lehet hülyíteni az függ attól milyen az illető személyisége.

2017. nov. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki jól csinálja, az pont azt mondja neked, amit hallani akarsz. Nem sablon diákkal jön.

Akinek van egy kis esze, azt meg nem lehet félrevezetni.

2017. nov. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Engem nem igazán lehet félrevezetni, az oltogatást meg nem tűröm, nem a középsuliban vagyunk.

Megismerek valakit, és ha tetszik, akkor hozok egy döntést hogy jobban meg akarom ismerni, ha nem akkor nem. Ebben senki nem tud befolyásolni. Ilyen voltam huszon évesen is és ilyen vagyok manapság is.

2017. nov. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Fuh, de fura kerdes.

Ha egy no nem akar eppen tarsat vagy szexet, akkor tok mindegy hany eves.

2017. nov. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!