Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normális? Hogy huszonéves/harmincas palik nyomulnak egy 14 éves lányra?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm hugijáról van szó, még nincs is 15. Nagyon szépséges lány ez tény, már most oda vannak érte a pasik. Idősebbnek néz ki ugyan a koránál de szerintem nagyon durva, hogy egy 14 éves lányt próbálja befűzni a 30 valahány éves pali meg sok huszonéves is. Egyébként van most "barátja" illetve "alakul" neki valami dehát az a srác is velem egy idős 24 éves...Nemtudom nekem ez baromi fura. A legtöbb mai 14 éves tény, hogy többnek néz ki a koránál én is ilyen voltam de éppen ezért tapasztalatból mondom, hogy még nagyon gyerek az ember ennyi idősen legalábbis én az voltam. Amúgy nagyon aranyos értelmes de kis naiv lány és nem irigylem, hogy ekkora "sikere" van mert nagyon sok a hülye... Ha eljön velünk valahova mindig rá kell vigyázni. Csak nem értem azokat a srácokat, nem zavarja őket, hogy egy éve még csak 13 volt? Szerintetek ez normális dolog hmmm?
2017. júl. 15. 01:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted? Kb semennyire..
2017. júl. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Abszolút nem normális. Kiábrándító, ha ilyenről hall az ember.
2017. júl. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Heart of Darkness ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem normális. Egy 14 éves lány még gyerek. Bármennyire is felnőttnek érzi magát.
2017. júl. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Érthetőnek érthető, ha kinéz 18-nak akár. A harmincas korosztály még simán rámozdul egy 18 évesre. Ha tudja, hogy valójában 14, akkor persze nem normális dolog. Én is csak bizonyos pontossággal tudok saccolni ezért kérdezek kort, ha az nem ismert, mert 25 alatt nem igazán keresgélnék, aztán volt olyan, hogy láttam 20nak kinéző 28 évest de volt már 24 éves is akit 30 környékének tippeltem volna. Mindenképp kérdezni kell.

30/f

2017. júl. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%

Valszeg a hölgy se egy szende szűz kislány,de ezért is kéne még tudatosítani,hogy ugyan már nem gyerek,de nem kéne még egy 24 évessel keféltetnie magát akkor sem.Valahogy le kéne rángatni a földre,mert ismerek olyat,aki ennyi idősen kb 25nek nézett ki és hála a körül rajongásnak még egy érettségire sem érezte a motivációt.

Hol vannak a csaj szülei ilyenkor?

2017. júl. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%

Jó példát mutatnak és játzák az erős nőt valahol.

30/f

2017. júl. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
14 évesen ez valóban nem normális dolog. Rá két három évvel azt mondom hogy oké mert előbb érnek a lányok. Persze van kivétel de itt most az értelmes érettebről beszélek. 😁
2017. júl. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem normális, de az sem az, ha egy 14 éves akármilyen módon úgy néz ki, mint egy 20 huszonéves. Lehet valakinek akármilyen felnőttes feje, tud úgy öltözni, hogy tininek nézzen ki, szóval nem feltétlen a férfiak hibája ez.


Ami viszont beteg, hogy 14 évesen én tényleg 14 évesnek néztem ki (semmi cici -emiatt nem is tettem ki semmit, babaarc, visszafogott ruhák, alacsony, vékony testalkat, ami olyan semmilyen) és emlékszem, tömegével udvarolgattak a harmincasok, meg apán kollégája meg ilyenek. Ráadásul nekem nem is tetszettek az idősebbek, csak maximum 16-17 évesek, aztán még fel voltak háborodva, ha a korukra hivatkozva azt mondtam, hogy én ezt nem akarom. Meg azért tudtam 14 éves fejjel, hogy ők valószínűleg nem azon az igényszinten mozognak, ahol én, én meg akkoriban még bőven féltem a szüzességem elvesztésétől is, nemhogy még "bácsikkal" leálljak. Mindegy. Undorítónak éreztem akkor is ezt és most is, hogy valaki nem tud a tökein elülni és a saját korosztályából válogatni...

21L

2017. júl. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

A legtöbb pasi gusztustalan ösztönlény. Hidd el, dugták volna már 11-12 évesen is, ha nem büntetik.

Csak kihasználni akarják.


Ilyenkor az a nehéz, hogy úgy világosíts fel egy kislányt, hogy egyrészt megértse és elfogadja a rideg tényeket, DE azért ne úgy menjen neki az életnek, hogy minden férfi disznó.

2017. júl. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%

A ferfiak nagy szazaleka egy kib*asszott osztonleny. Neha magam is megremulok, mennyire csak a farkukkal kepesek gondolkodni. Ilyenkor jo ha ott van a csalad, termeszetesen egy normalis es egeszseges lelkuletu szuloi parral. Szoval nem normalis. En sose tudnek 14 eves fiukakra izgulni.


Egyebkent nalam is volt, hogy az idosebb pasik probalkoztak. Volt koztuk tanar, helyi buszsofor, kalauz bacsi, a segedmunkas fazonokrol nem is beszelve.

Es nalam mar 12 evesen kezdodott, mert mar akkor idosebbnek neztem ki a koromnal, de belul akkor is annyi voltam amennyi. Sajnalom a lanyt amugy, remelem megfog erosodni es megtanulja felismerni majd ki az aki csak kihasznalna.

2017. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!