Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nálam 15 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nálam 15 évvel idősebb nővel ismerkedek. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Én 23 vagyok, ő 38 és elvált gyerek nélkül. Nagyon jól megértjük egymást. Olyan mintha nem is lenne korkülönbség. Egyébként meglehetősen fiatalos nő a korához képest. 10 évet simán letagadhatna.

2017. nov. 15. 09:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz a korral, azzal meg végképp ne, hogy mások mit gondolnak. Az ember többsége nem nézi jól szemmel az ilyet, de ha Ti jól érzitek egymással magatokat akkor nincs min dilemmázni. Hajrá!!!
2017. nov. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy én 47 vagyok a párom 35. Már két éve. És imádjuk egymást. Nem a kor határoz meg. Ha jó együtt akár 20 éves eltérés se számít. Vagy még több. Te meg ő boldogok vagytok együtt? Akkor hajrá! Pont nem fontos, hogy más mit gondol erről. Akinek meg nem tetszik, az foglalkozzon mással.
2017. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!