Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 29 éves vagyok, és egy 35...

29 éves vagyok, és egy 35 éves nővel ismerkedek. Mennyi jövője lehet ennek?

Figyelt kérdés

Amúgy tök véletlenül ismertem meg, és az első randin mondta el, hogy 35 éves. Kicsit megszeppentem ettől. Azért jól töltöttük a napot, majd azt írta, hogy a barátnőivel beszélgettek erről, és lehet, hogy problémás, hogy fiatalabb vagyok nála. Erre pár napra felhív, és mondja, hogy alig várja a következő randit. Most akkor úgy nem lenne bajom, ha 21 évesen egy 27 éves csajjal kevernék, de 35 fele már igen csak ketyeg a biológiai óra... 1-2 éve van szülni.


Még nem volt dolgom idősebb csajjal, szóval szerintetek van ennek jövője? nem lesznek konfliktusok?



2014. okt. 29. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Simán van. :)
2014. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze hogy működhet
2014. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hát ha egyből gyereket akar, akkor az lehet problémás. Egyén függő, mielőtt jobban belevágtok ismerjétek meg egymást, hogy kinek milyen igényei és elvárásai vannak. Szerintem sok az a 6 év így, de akár működhet is. Személyfüggő erősen.
2014. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy ismerosom 23 eveskent egy 30 eves not vett felesegul. Egyutt vannak vagy 4 eve, 2 gyermekuk van es boldog apa es ferj. Szoval... ?! Ez mar csak toled fugg.
2014. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Úgy látom, hogy ez a "kikérem a barátnőim véleményét a leendő páromról" nem csak a 20 éveseknél divat. :D :D :D
2014. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az első szexparti után kiderül mijen lesz

utána gyorsan még néhányat üssetek össze egy hónap mulva rájössz mit akar

valószínű ha van jo állásod akkor apát keres a leendő gyerekeinek

ezek tudatában vágj bele

2014. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"apát keres a leendő gyerekeinek"

Na éppen ettől tartok!


Gyerek 2-3 év múlva férne bele nekem.


23 és 30 év is okés lehet, mert még ott is volt 3-4 év a gyerekre!

2014. okt. 29. 10:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Maga a korkulonbseg nem sok, attol meg nagyon jol kijohettek. Itt inkabb az a problema ki mit szeretne, igaz en 22L vagyok de en peldaul nem akarok gyereket. Mindenki maskepp gondolkodik, de azert altalaban a nok szeretnenek. Ezt azert tisztazd vele.
2014. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a legzavaróbb, hogy 35 évesen még mindig kikéri a barátnői véleményét. Azért, ha tudsz, feküdj le vele, aztán majd utána meglátjátok.

28 F

2014. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem igazàn értem mi a problémàd,szerinted a csaj màr csak 1-2 évig szülhet,te 2-3 év mùlva akarsz gyereket,ez pont jó,nem?Manapsàg az emberek még 40 évesen is vàllalnak gyereket,és az is lehet,hogy a nô egyàltalàn nem is akar szülni.
2014. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!