Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35 feletti férfiak! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 feletti férfiak! Melyik természetű nő vonzóbb a számotokra? (lent)

Figyelt kérdés

1. Nyugodt, kiegyensúlyozott, harmonikus, kedves, mosolygós, de picit unalmas, egyhangú

2. Lobbanékony, heves, akaratos, makacs, szenvedélyes, de éppen ezért előfordulnak viták, veszekedések


Melyik típus jön be jobban? Életkorotokat is írjátok meg!



2017. nov. 15. 19:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Érdekes amit írtok. Nő vagyok, és úgy érzem,hogy bár a pasik az eszükkel az elsőt választanák, sokkal inkább vonzódnak a számukra izgalmasabb, kevésbé unalmas nőkhöz, tehát a második típusba tartozókhoz.
2017. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

hát utolsó k.ra nem

43

2017. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#11 Hát igen ez így van,ez igaz.F
2017. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt.

Kapcsolatra csak ilyenekkel jöttem össze és később ilyet is vettem el.

Fiatalon a karrier építés mellett az életembe eleve nem is fért volna bele egy komolyabban játszmázó,problémásabb nőszemély,aki felesleges körökkel ette volna fel az erőmet.

2017. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

1.Nálam ő a nyerő.

2.Eszem ágában sem lenne egy sérült nővel vitatkozni,veszekedni.


A nyugodt,kiegyensúlyozott,e két tulajdonság fog meg egy nőben.


F40

2017. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

11: persze, a második izgalmasabb, csak miután 3 hónap múlva kezd megőrjíteni a hiszivel, inkább keresek egy másikat. Egy nőnek nem kell sokat tennie ahhoz hogy izgalmas legyen, elég ha csak adja magát, megéli a nőiességét és nem nyomja el. Máshogy nem is tud kiegyensúlyozott lenni. És egy kiegyensúlyozott nővel természetesen vannak viták, hiszen különbözők vagyunk. előreviszik a kapcsolatot, hozzájárulnak a másik megismeréséhez.


Magamnak így fordítom le a kérdést, melyik jobb?

1. lobotómián átesett vagy betegesen gátlásos nő

2. borderline-os nő


Ha épelméjű nincs, akkor inkább egyedül. 47F



47F

2017. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A 2. (35F)
2017. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Tehát az elsőnek van öt jó tulajdonsága és két rossz. Míg a másodiknak csak rossz tulajdonságai vannak. Csak én nem értem a kérdést?
2017. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Nekem csakis a 2.,mivel az első unalmas!
2017. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én azt figyeltem meg (nőként), hogy egyetlenegy férfiismerősömet zavarja csak kifejezetten, hogy az 1. típusba tartozom.


A többieket nem... :o


Hogy is van ez...?

2017. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!