Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól gondolom hogy ez kötekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy ez kötekedés volt a lány részéről?

Figyelt kérdés

Már jó két hete ismerjük egymást.Írta hogy nem tudott aludni fent volt éjfélig és amikor írtam neki hogy "Milyen irónikus én is éjfél után még biztosan fenn voltam" később nekem esett azzal hogy én is írtam már el 1-1 betüt és hogy stb... és hogy ebből így csak vita lesz.

Én fel sem említettem neki a helyesírási hibáit.

Miért lehetett velem ilyen? Nem tudtam hová tegyem ezt így hírtelen


2017. nov. 16. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
"Megjött" neki...te meg rosszkor, rossz helyen-időben.
2017. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem ezt? 😅
2017. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én sem.
2017. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne használj olyan szót, aminek nem tudod a jelentését. Mi abban az "ironikus", hogy te is fent voltál még éjfél után.

Milyen vicces, én is fent voltam éjfél után.

Milyen muris, én is fent voltam éjfél után.

De: Milyen ironikus, én is fent voltam éjfél után, na ennek semmi értelme.

(Amúgy tudom, hogy nem ez volt a lány baja, a kisagyáig ez szerintem el sem jutott.)

2017. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit félreértett...
2017. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mikor nekem esett éreztem hogy vmi nem stimmel, utána néztem meg az "irónikus" jelentését.Mély bocsánatkérés mellett ahogy az "1-es" is írta kifogtam hogy meglátogatta a "Mikulás"
2017. nov. 17. 06:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég gáz olyan szavakat használni, aminek foggalmad nincs a jelentéséről, nem gondolod?!
2017. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!