Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sikersztorik érdekelnének! =D...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikersztorik érdekelnének! =D Volt olyan valakinél hogy a férfinak megváltozott a véleménye róla, és végül mégiscsak akart kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tehát pl hogy jóban voltak, fel is került szóba, de akkor azt mondta hogy nem, és egy idő után még is megváltozott a véleménye?

2017. nov. 18. 18:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nos nekem volt, vagyis VAN. Bar a tortenet abbol a szempontbol nem sikersztori, hogy nem vagyunk es nem is leszunk egyutt.


5 evvel ezelott nagyon odaig voltam egy csoporttarsamert, akivel vegul szexkapcsolatig jutottunk. O teljesen hidegen kozolte mindig, hogy nem akar kapcsolatot. Kb 1-1,5 evig 2 hetente talalkoztunk, aztan meguntam, hogy nincs semmi es kihatraltam szo nelkul. Kb. 2 evre ra jott ra arra, hogy nagyon akar engem, velem akar lenni, mindent kitalalt, hogy milyen indokkal razott le engem regen. Most mindig ir, keres, felhiv. Mondtam, hogy bennem ez tenyleg lezarult es nem akarok semmit tole SEM, igy most a baratom akar lenni, mert azt gondolja, hogy ebbol meg barmi is lehet.


Ez lehetett volna egy "sikersztori", ha kicsit korabban tortenik meg a Pal-fordulasa. Igy viszont egy elegtetel a fiatalkori, sebzett enemnek.


28N

2017. nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!