Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a barátnőm áthív magához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm áthív magához és eszek valamit nála akkor illik megkérdezni hogy mennyibe került, mivel tartozom?

Figyelt kérdés

Ha pizzát rendelünk akkor tiszta sor, vagy együtt fizetjük vagy én vagy egyszer egyik-másik. De a hűtőben lévő élelmiszereknél nem egyértelmű! Nem akarom hogy ebből baj legyen. Ő a második barátnőm (bár már 30-hoz közelebb vagyok) de az elsőnél gond volt ebből. Ő a szüleivel élt és pl amikor hétvégén ott voltam egy napot akkor reggeli-ebéd-vacsora volt és később a szülei a fejemhez vágták hogy én meg se kérdeztem hogy mennyit kéne adnom az ételbe ... (mindketten 200 ezer körül kerestek nem szegények, max havi 2 alkalommal voltam ott, max 6 étkezés)

Aztán annyira telebeszélték a lányuk fejét hogy nála meg nálam is külön polcot kellett csinálni a másiknak. Mondjuk nála volt a polcom amin a pudingom volt meg szalámim, míg nálam az ő polcán a mandulateje meg joghurtja.


Hogyan kezeljem most ezt? Rákérdezzek? Vagy kérdezzem meg hogyan oldjuk meg ezt a dolgot?


2017. nov. 19. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire kicsinyes szülők gyerekével nehéz lehet...
2017. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem eszel ott napi szinten,akkor szerintem szükségtelen akár rákérdezni is.Ha nem lenne miből,akkor úgysem kínálnának meg.

De ha nagyon korrekt akarsz lenni,akkor minden 2.alkalommal vigyél valami kaját magatoknak.:)

2017. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Ez elég szarrágó viselkedés. Ha én az exem családjánál ettem, vagy több napot ott töltöttem, maximum vittem nekik a következő alkalomra valami sütit. Sose fizettették ki, vagy csináltak nekem külön polcot. Ahogy mi se nálunk. Vicc kategória lenne...

21N

2017. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Vigyél virágot és bort.
2017. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha közös háztartásban éltek egyértelműen mindkettőtöknek ki kell venni a részüket kiadás terén, de azért nem így centre elszámolva ki mennyit fizet, külön polc stb. Ez már gyerekes és egyáltalán nem tervezhető normális párkapcsolat az ilyen társsal.

Az másik eset ha áthív/áthívod szerintem nem egészséges egy normális kapcsolatban az hogy ha valakit meghívok/meghív és a meghivott fél beszáll az anyagiakba.

2017. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az első barátnőd családja volt a nemnormális.

Gondolom költesz a lányukra, vagy mindent felesben fizettek?


Akkor sem kellene forintra kiszámolni a kaját, inkább intézz egy-két bevásárlást.

2017. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Hát de... azért egy csomó kérdést felvet ez. Ha magamból indulok ki, ha heti egy napot átjössz, az nem terhel meg. De ha itt vagy 3 napot és kieszel a vagyonomból, megeszel mindent, amit magamnak vettem, az megterhelő, mert autóm sincs, cipekednem kell haza a sok cuccal.


Ha tudom előre, hogy jössz, be tudok úgy vásárolni, de azért nem ártana, ha te is hoznál valamit néha.


De én az az egyetlen nyomi vagyok az oldalon, aki nem félmilliót keres havonta.

2017. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Batki, ilyen családnál a karácsony sem lehet semmi.Minden rokonnak a fogyasztását vonalkódolvasóval jegyzik bizonyára s az ajándék mellé tűzik a számlát végül...boldog karácsonyt édesanyám:DDDDDDD


Ha valakit vendégségbe hívnak, azt nem vendéglőbe hívják, ahol fizetni kell;)

A pofámról sülne a bőr, ha ilyet tennék szóvá.Az persze más, ha reggelre tök üres a hűtő, azért halál járna:DDDD


Ha normális, kérdezned sem kell semmit.Legfeljebb megemlíted, hogy legközelebb ő jön át hozzád:)

2017. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Lazy Lover ***** válasza:
51%
Végre 1 vicces troll kérdés :-D
2017. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem illik...viszel vmit,bort,pezsgőt,csokit...és máskor te is visszahívod.
2017. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!