Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy első randi után nem tudtátok eldönteni, hogy legyen-e folytatás vagy sem?

Figyelt kérdés

Vagyis részben megvolt a vágy a folytatásra, hogy mi sül ki belőle, részben viszont mégsem éreztétek azt, hogy biztosan folytatni kéne.

Volt már veletek ilyen? És végül mi sült ki a dologból?



2017. nov. 22. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt. Én úgy gondoltam, hogy egészen jó volt. Írtam, hogy jól éreztem magam.

A srác letiltott végül.

2017. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Sokat beszéltünk neten, napi több órát és amikor találkoztunk, akkor is minden jó volt, mondhatni a lány oda volt értem és már a következő talit és azt beszéltük, hogy mikor mutat be szüleinek. De valahogy még sem éreztem, hogy nekem ő kellene. Egyébként egy gyönyörű lány volt.

Azóta is bánom, hogy akkor nem jöttünk össze.

Utólag, az lehetett a baj, hogy előtte 1 évig nem volt senkim, megviselt az előző szakítás és nem mertem újra nyitni valaki felé :) 28/f

2017. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Volt/van... A sráccal minden rendben volt, kedves volt, aranyos, jól is nézett ki, jó volt a humora, ugyanaz az ember volt személyesen is, mint írásban, "papíron" minden stimmelt, de nem éreztem vonzalmat. Nem taszított, de nem éreztem, hogy kívánom, annyira "kémiátlan" volt az egész. Ez volt második randin, harmadikon, negyediken... Az ötödiken már úgy voltam, hogy semmi sem jön belőlem, és feladom, ez nem fog működni. Elmondtam neki az egészet, és azt, hogy nem érzem azt, hogy köztünk a dolog szexuális része működne. Számítottam rá, hogy nagyon meg fogom sérteni, de nem akartam egyből elküldeni, szóval cska megállapításként közöltem, nem úgy, hogy akkor én most lelépek, inkább megoldást akartam keresni, mert nekem többet ért ez vele, mert más szempontból meg pont olyan dolgokat tett és olyan értékekkel bírt, amire nagyon rég vágytam. Aztán akkor ezután kicsivel megnyílt jobban nekem, mondta, hogy nehezen megy neki ez, és félt is attól, hogy ha mutat ebből valamit, akkor ott fogom hagyni, mert olyannak ismert meg, aki egy erős, határozott férfire vágyik, aki tudja a dolgát. Aztán kiderült, hogy a második lány vagyok így az életében, de az első komolyabbnak ígérkező, és nem tud sok helyzettel mit kezdeni, nem tudja, milyen szintű határozottság a jó, és mi az, ami pofátlanság lenne, nem akarja, hogy rosszul érezzem magam mellette azért, mert rossz helyet választott és ilyesmi, ezért bízta ezt mindig rám inkább, és próbált másban férfi lenni (bókok, ajándékok, hazakísérés). Totál más szemmel néztem így a viselkedését, mintha egy tapasztalt, szimplán csak lusta és/vagy fantáziátlan, teszetosza alak lett volna, mint aminek korábban hittem. Aztán most megpróbáljuk ezt őszintébben, egymással többet kommunikálva folytatni. Abban megegyeztünk, hogy bármi lesz, nem fogunk egymásra haragudni, de ha nem megy, hát nem megy. Ha meg megy, akkor szuper.:) Nekem sokkal jobban megy úgy, hogy sikerült megértenem, mit miért csinál, és mitől tart (azt láttam rajta mindig, hogy kicsit izgul, és azt is, mintha nem lenne velem teljesen őszinte). Sosem volt részem ilyesmiben, főleg nem számítottam erre huszonakárhány évesen, dehát... :D Mindenesetre nekem ez az őszinte beszélgetés nagyon megható volt és eléggé eloszlatta a kételyeket, szóval úgy érzem, megérte/megéri ezzel foglalkozni így.. (:
2017. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Persze. 1-2 ora alatt senkit nem lehet megismerni.
2017. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Jaj, nekem is volt, de megfogadtam, h soha többet! Vannak olyan srácok akikhez nem vonzódok, de mint ember, barát úgy ,meg igen,vagyis úgy meg működne, de barátnőim is mondták, h ne menjek bele ilyen szituba, mert úgyis az lenne a vége, h kénytelen lennék hamar megmondani neki, h bocsi de mégse, és ha megrendes is velem, akkor utáána nagy megbátódás lesz ha beleéli magát és mégse!
2017. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Exemnél ez volt, még a 3-4. randin sem tudtam, akarok-e vele járni.

Aztán végül összejöttünk, volt másfél szép évünk, és kb. egy szar, aminek a végén már egyáltalán nem értettem, hol az a férfi, akibe anno beleszerettem.


Kedvesemről már a második randin már tudtam, hogy kell nekem, és szeretem. :) Mondjuk itt bonyolította a dolgot az 1000km közöttünk :(, féltem a kapcsolattól, a távolságtól, de megoldottuk azóta.

2017. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!