Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt hogy valakivel össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy valakivel össze jöttetek de azért mert akit ti szerettetek az nem titeket akart?

Figyelt kérdés

Ezért mással jöttél össze de állandóan a másikon járt az eszed.? Van aki így megy feleségül például hogy nem is igazán szereti a férjét?

Én nagyon ettől tartok hogy sosem fogok olyat találni akit a volt barátomnál jobban fogok szeretni mert már jó pár hónapja szakítottunk de mégsem tudok másra gondolni pedig ismerkedek másokkal már. Van még más is így?

Van aki elkezdett ismerkedni másokkal de az exe is vissza akarta kapni?



2017. nov. 22. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnék olyannal együtt lenni, akibe nem vagyok szerelmes.
2017. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Osszes kapcsolatom ilyen volt. Volt egy srac (van is), akit en 5 eve nagyon.... neki Viszont biztos hanyingere van tolem. Ezert volt az, hogy össze jottem massal. Na. Ezt soha többé. Vagy ő (lol) vagy senki. Szoval senki.
2017. nov. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt egy féléves szexkapcsolatom, ahol beleszerettem a srácba. Miután ezért inkább véget vetettem neki, néhány héttel később megismertem a páromat, de lelkileg még nem voltam teljesen toppon. Ennek ellenére összejöttünk, három éve együtt tekerjük a biciklit és vettünk egy közös lakást.

Kb. másfél év után jelent meg újra a pasas az életemben, aki azóta is bánja, hogy nem tudott akkoriban komolyan venni. Amikor összefutunk (közös a baráti társaságunk), mindig úgyérzem, mintha a szívemet tépnék ki a helyéről.

Mindenesetre nekem már a párom mellett a helyem. Egyszer átvágott a palánkon ez a pasas, mi lenne rá a biztosíték, hogy nem tenné meg újra? Akárhogy is bizsereg a lelkem a jelenlétében, ez a hajó elúszott...

2017. nov. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
# 3/3 Jó szenvedést:) Azért, lesz még idővel újra szexkapcsolat a pasival:) Legalább is ez az általános forgatókönyv:)
2017. nov. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Minek? Szánalmas és ostoba dolog a kapcsolatfüggőség, ráadásul nagyon nem fair a másikkal szemben. Fényévekkel jobb egyedül lenni (akár évekig is, tapasztalat), mint valami átverésen alapuló pótlék kapcsolatban.
2017. nov. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, ne magadból indulj ki. :)
2017. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!