Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem én vagy várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klilcso kérdése:

Keressem én vagy várjak?

Figyelt kérdés

Kb két napja egy buliban megismertem egy srácot aki nagyon bejött és úgy éreztem hogy én is neki mert olyan aranyos dolgokat mondott, kb egész este nem tudtunk leakadni egymásról. Az este végén elkérte a számom és ezt kérdezte: Lehetünk felnőttek és kereshetlek majd?

Én persze azt mondtam hogy igen, de azóta se keresett. Mit tegyek? Írjak neki én vagy hívjam fel? Mert nekem is megvan a száma. De ha én keressem mit mondjak neki? Még sose kezdeményeztem én szóval nem tudom mit csináljak....

18/L


2017. nov. 26. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a pali? ha sokkal idősebb akkor hagyd a fenébe. Amúgy is ciki szerintem ha ilyen számcsere után a nő fut a pasi után. Ne alázd meg magad. Lehet hogy csak részeg volt és már el is felejtett.
2017. nov. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem volt részeg és 20 éves.
2017. nov. 26. 08:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira érdekelnéd,akkor hidd el,hogy keresne!Szerintem nagyon ne éld bele magad,ha eddig egy sort sem ìrt.
2017. nov. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18 évesen bulikban ismerkedsz felszínesen, majd adod meg a számod egy gyakorlatilag idegen pasinak. Kérdezd már meg a szüleidet, büszkék e a kislányukra. Nem hiszem.
2017. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Keresheted nyugodtan. Én is vártam pár napot, hogy a lány akivel beszélgetek, mikor ír rám magától. 3 napot adtam maganak, de a 2. napon már ő írt rám :) 7 végén már találkozunk is.


Abba nincs semmi ha Te keresed, nem mindig a pasinak kell keresni a lányt. Ő kezdeményez az biztos, de egy bizonyos szint után, már a lány is keresheti.

F.

2017. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3. Kommentelonek: koszonom most aztan megvaltozott az egesz vilaglatasom mert te egy olyan ember aki nem is ismer megmondtad a frankot. Kosz, de nem eletvezetesi tanacsadast kertem hanem egy kerdesre egy valaszt, ha majd az erdekelne hogy mas mit gondol az eletstilusomrol akkor felteszek egy olyan kerdest es ujra valaszolhatsz;)

A tobbieknek koszonom a valaszokat:)

2017. nov. 26. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Nem kell ahhoz ismernem senkit,hogy tudjam, milyen egy taszító női viselkedés. Nem baj, minél több ilyen lány van kapcsolatban, annál több normális lány szingli, szóval köszöönöm. :)
2017. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!