Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire vagyok őrült, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok őrült, ha ezen az esős vasárnapon randira utazok 130 km-t?

Figyelt kérdés

Csak képeken láttuk egymást, meg egyszer beszéltünk telefonon, többi csak chatelés. :D


S.O.S: mivel nyissak, ha odaértem? :D Nem vagyok egy randiguru (volt már barátnőm, kb. ők szedtek fel).


2017. nov. 26. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy őrült. Ha közelebb nincs senki, és fontos a dolog, akkor menni kell. Nem tudom, mivel nyiss. Mondjuk köszönj!
2017. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Hány sikertelen randid volt már kérdező?
2017. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy kaland, az egyik legjobb randim ilyen időben volt. Nem elvett, hanem hozzáadott az egészhez, volt egy hangulata. :)

Fogd fel úgy, hogy várost is nézel közben, ha a csaj nem jön össze, legalább "világot" láttál.

Mivel nyiss? Nem csak a te dolgod és jön magától. Elsőnek úgyis az utazásról fogtok beszélni. Onnan megy tovább a dolog. Ne görcsölj rá!

2017. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én, ennek dupláját is utaztam rossz időben:)

Nagyon ne készülj, mit is mondasz, mert az nyögvenyelős lesz:) Meg van az összhang, jön az magától. Nincs meg, akkor meg fejre is állhatsz, úgy szavalhatsz, akkor sem érsz el semmit:)

2017. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy őrült,csak bátor!Hogy miről beszélgettek,az adja magát.Ha a kémia megvan,jön az magától.
2017. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én 700 kilómétert utaztam randiért.
2017. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Ezt nevezik úgy, hogy hazárdjáték. Jó eséllyel kidobtál az ablakon egy valag pénzt és egy fél napot.


Mondjuk itt is megvan az egy a millióhoz esély.

2017. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A randi előre megbeszélt volt,gondolom, tehát nem kétséges,hogy mész a rossz idő ellenére is.


Mivel előtte már leveleztetek, beszéltetek, menni fog az most is. Ha mással nem tudod kezdeni a rossz idő eleve kezdő beszédtéma lehet. Aztán ahogy írták is, a helyzet adni fogja magát. Hová mentek, hol találkoztok, és persze ami a legfontosabb és nyitó egy személyes találkozónál: legyél érdeklődő. A nőknek szimpatikus az, ha a pasi nem kizárólag magáról beszél hanem Róla is érdeklődik.

Legyél figyelmes, hallgasd meg, ez bejön mindenkinek. Nem kell ott locsifecsinek lenned, az első randin egyébként is általában zavarban van mindenki.


Sok sikert, és írd meg,hogy alakult!

2017. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Edgar, ezért nincs nőd, mert mindig ilyen negatív vagy.

Többieknek köszi, utolsó ok megírom, hogy alakult. :)

2017. nov. 26. 10:41
 10/18 anonim ***** válasza:

Én 2 évvel ezelőtt utaztam el egy elmaradt országba, tobb száz kilóméterre budapesttől. Kép nélkül, nem láttunk egymasról képet. Kb 1 hónapig beszéltünk, aztán fel a vonatra, vagy 3-szor kellett átszállni, vagy 10-12 órás út volt.

Durva volt, féltem is rendesen, idegen cirol betüs ország, angol totál ismeretlen ott. De végülis mentem. Aztán 2 éves kapcsolat lett belőle. Bennem volt, hogy átver, csak hülyít....de kíváncsi voltam.

Ez egyáltalán nem őrültség....főleg ha magyarországon belül vagy. Külföldre menj, idegen országba, nyelvtudás nélkül...na...az a őrültség! :D


Mivel nyiss? Amivel akarsz. Úgyis lesz majd téma. :)

2017. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!