Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te könnyűvérűnek tartod azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te könnyűvérűnek tartod azt a nőt, aki sok pasival randizik?

Figyelt kérdés
Csak randiról van szó, nem szexről. Ha valaki elhívja egy randira, igent mond, megisznak egy kávét vagy egy italt, a pasi hazakíséri és kész. Aki mondjuk minden hónapban 1-2 különböző pasival ezt megteszi évek óta, az már az?
2017. nov. 29. 00:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

fordított helyzetben könnyűvérű lenne egy pasi aki sok nővel találkozgat? ugyanmár.. kacc.. megint a nemi sztereotípiák, nők legyen szüzek meg jó családanyák.. f-sza, miért ne mehetne el egy nő több pasival egymás után vagy párhuzamosan randizni? és ha még le is fekszik velük, omg, jól esett neki! és akkor mi van?? LOL ilyen gondolkodással nem nagyon fogtok nőt kapni, ha nem tisztelitek a nőkben az egyenrangúságot fiúk.

ha meg szűz lányokat akartok feleségnek akkor gatyát felkötni winky smile

2017. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

10:24-gyel abszolút egyetértek, tök jól összefoglalta. Én is tök szívesen randiztam több emberrel, nagyon jó tapasztalat volt, nem mellesleg egy félórás személyes találkozó sokszor többet mond mint egy többhetes csetelés.


Azt meg nem értem, hogy miért akarnak egyes pasik mindenáron mident kifizetni meg miért veszik ezt alapnak, aztán meg sírnak, hogy "megvetették velük" az italt. Ja, te meg elvárod, hogy egy nő lefeküdjön veled egy italért vagy egy vacsoráért? Mármint akkor hívd meg, ha szívesen teszed, ne azért mert úgy gondolod, hogy neked jár valami egy meghívás után.

2017. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

#12 dehogynem érted, hogy azért fizetik, mert különben tuti nincs második kör.

Ezt használjátok ki gerinctelen módon, mert csak utólag mondjátok meg neki (jó esetben, mert inkább az eltűnés, vagy a passzivitás, vagy a harapófogóval való kihúzás van), hogy nincs tovább, mert ha fizetés előtt mondanátok, akkor nem fizetné ki a részeteket.

És hát az egyenjogúságból csak a jogok kellenek, a kötelességek már nem ugyi :)

2017. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem pont rossz embernek mondod ezeket, de te tudod :D Az esetek többségében feleztünk (ha nem, akkor ő ragaszkodott hozzá, hogy fizet), vagy egy kört ő-egy kört én alapon ment. Nem is érezném jól magam, ha mások hívnának meg, meg amúgyis nagy kislány vagyok, vagy pénzem. És szimpatikusabb azok gondolkodásmódja, akik nem akarnak mindent kifizetni, de ez már egyéni.


Ja, és mindig megmondtam, ha nem akartam következőt, vagy elköszönéskor vagy utána néhány napon belül, senki sem sértődött meg. De most előtte kéne, amint meglátom, nehogy véletlenül betérjünk valahová és meghívjon valamire vagy hogy? Vagy ahogy a haboskakaó hozzáér az ajkaihoz? Vagy fizetés előtt közvetlenül? Nem lehet aztán átgondolni még a randi után? (Nyilván, ha fizeted a részed, akkor nincs ilyen, ezért nem merültek fel eddig bennem ezek a rendkívül fontos kérdések.)

2017. nov. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj, hogy bennetek nincs elég tartás, srácok. Tessék asszertívnek lenni, és a másikat és magatokat is egyaránt fontosnak tekinteni. Nem látom értelmét itt hisztizni azok után, hogy úgy nyaltok be nekünk, hogy azt valójában senki sem kérte. Azt aláírom, hogy vannak nők, akiknek tényleg nem lesz második randi, ha nincs meghívás kajára/inni, de egyrészt ilyennek miért akartok megfelelni, másrészt miért nem értetek abból, ha a lány elmondja, hogy mit vár úgymond ettől a randitól. Ha én azt mondom, hogy nem tudom, mi sül ki belőle, és nem ígérek semmit, és mellé fizetésnél elő is veszem a pénztárcám, akkor a ti döntésetek ezt végül hagyni, vagy fizetni. Ha ti egy udvariassági gesztust csak a valamiért csináljátok, és nincs úgy belétek nevelve, mint az, hogy anyátokkal nem szájaltok, vagy nőket nem bántotok (és nem a szankciók miatt, hanem mert úgy is érzitek), az sajnálatos. Ha meg természetes számotokra, utólag nem megy itt a hiszti. Az a baj, hogy magatokat keveritek ilyen helyzetbe, utána meg ránk mutogattok. Így van ez a friendzone-al is. Ha felajánlom a barátságom, mert többet nem tudok adni, akkor ott van a lehetőségetek elutasítani. De azzal, ha belementek vállaljátok azt is, hogy csak barátok lesztek, és azt is, hogy másba esetleg beleszerethetünk, és lehet kapcsolatunk.


Korrekt tudok lenni, és egyértelmű is. Nem kenyerem a játszmázás. Hogy ebbe ti még mit gondoltok bele, azért ti feleltek. Ez olyan, mintha én lefeküdnék valakivel annak reményében, hogy majd akkor összejövünk. A másiknak illik tisztázni, hogy az egyéjszakás akar lenni, vagy sem, de egy felnőtt ember enélkül is számol azzal, hogy utána nem lesz esetleg semmi, és ennek tudatában megy bele. Utána meg semmi okom hisztizni, hogy szemetek a férfiak, mert szó nem volt arról, hogy ennél több fog történni. És ha egy férfi otthagy azért, mert nemet mondtam neki, akkor nem az van, amit ti mondtok, hogy "muszáj, különben nem lesz folytatás", hanem megyek tovább, mert nekem olyan kell, aki enélkül is akarja folytatni, és megvárja, amíg szeretnék vele szeretkezni.


A különbség csak annyi, hogy egy férfivel dugni nem az illem része. Az viszont igen, hogy ahova te hívod a másikat, ott te fizetsz. Vagy akkor ne hívd sehova, és menjetek sétálni, meg tudom is én.


Ne mártírkodjatok már.

2017. nov. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!