Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtetszett egy lány, de úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány, de úgy érzem sok esélyem nincs nála, most mi legyen? Többi lent / 21f

Figyelt kérdés
Igazából, annyira sose érdekeltek a lányok, most vagyok 21 éves, és kb 6 éve volt utoljára, hogy valaki iránt éreztem valami féle vonzalmat. Én magamat kicsit unalmasnak tartom, nem beszélek sokat, nem poénkodok sokat. Most kezdtem el egyetemre járni, ahol lett egy baráti társaságom és itt ismertem meg a lányt. Én úgy látom, hogy inkább fiúkkal barátkozik, mint lányokkal, és kicsit úgy érzem, hogy amilyen szerencsétlen vagyok, majd pont velem fog randizni, amikor jóformán csak fiú ismerősei vannak az egyetemen. Igen mondták már, hogy közeledjek felé, de esélyt nem látok rá. Persze beszélgettünk már, szerintem tök aranyos csajszi, ezért is tetszett meg. Nem olyan mint a legtöbb lány akit ismerek. De tényleg, úgy érzem hogy veszett az ügy. Szerintetek mit csináljak? Régen volt hogy tényleg tetszett valaki, és szeretnék végre egy normális kapcsolatot.

2017. nov. 30. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy elkezdesz férfiként viselkedni és elé állsz, ott egy igen v nemet kapsz, vagy maradsz ilyen nyámnyila senki.

Ahogy jónak érzed :)

2017. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!