Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedesi tippekre lennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedesi tippekre lennek kivancsi. Tudtok par hasznos tanacsot adni? 37 eves no vagyok, sokat utazok, kulfoldon elek, es emiatt eleg sokat vagyok egyedul.

Figyelt kérdés

2017. dec. 6. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Először döntsd el, hogy földrajzilag hol legyen a barát.
2017. dec. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Diavolino44 ***** válasza:

Ha sokat utazol, akkor abba nehezen fer bele parkapcsolat.

Szoval Tinder, csak kosd ki, hogy randizni akarsz, nem dugni.

2017. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom Diavolinóhoz. Aki szorosabb kapcsolatra vágyik, az az utazásaidat nem fogja tolerálni. Lazább kapcsolatokat viszont könnyen találhatsz. Akár társkeresőn, akár az aktuális hotel bárjában.
2017. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom Divaolino 44 :)Nem rossz otlet. En elsosorban olyasmire lennek kivancsi, hogy hova lehet elmenni, hogy spontan osszefussak valakivel, amibol esetleg meg lehet is valami? Hova nem ciki 35 ev felett egy nonek elmenni, hogy ne orditson rola, hogy pasira vadaszik ?
2017. dec. 6. 12:25
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Spontán itt írj rám! ;)

Jelige : tartós.

42f.

2017. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kávézó

szerintem ez a mai napi kortól országtól függetlenül egy jó színvonalas kávézó remek ismerkedési terület lehet.

én ugyanez vagyok csak srácban,jah és 10 évvel (!!!!) fiatalabb...de tőlem jobban egyedül biztosan nincs senki pedig űzöm, hajtom az ismerkedést ezerrel

2017. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Kávézó?

Megdobálod kockacukorral?

2017. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Melyik országban élsz? Németországban a finya.de egy ingyenes társkereső oldal. Egy iparvárosban dolgozom, ha ide jössz és nem vagy sokkal randább Vasorrú Bábánál nagy eséllyel elkelsz. Olyan nőket látok jóképű féfiakkal, akiktől a tükör megreped ha belenéznek. ( Esetleg ennek a kategóriának csak néger vagy arab jut, de akkor sincsenek egyedül.
2017. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha eljössz abba városba ahol élek eltudlak vinni a környéken pár szórakozóhelyre. Ez elég helyspecifikus. Németországban pl. beírod a keresőbe a város nevét + a Tanzkaffee szót.
2017. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!