Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Foglalkozzak vele, vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzak vele, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Egy hónapja beszélgetek egy szimpatikus lannyal, messengeren. Egyenlőre sajnos még nem volt randi.


Nagyon egyezik az ízlesünk, az eletfelfogasunk is, egyfele tartunk hogy úgy mondjam.


Utaltam mar ra, hogy szeretnék talalkozni vele, bar lehet gyors a tempo. Azt irta erre nem is gondolt, igen, egy kicsit gyors a tempo. Azota viszont majd minden nap beszélgetünk. Lassan tettem neki célzasokat, hogy nem csak baratkent tekintek ra. Eleg jol fogadta, benne is volt a jatekba. Csipkelődött


Volt olyan is, hogy hetvegen bulizott, en meloztam, es ram irt. Este 10-töl hajnali fel 2 ig beszgettünk. Eleg velős témakról: hazassag, gyerek, stb. 


Hétvégén végre találkoztunk, igaz nem randi, szervezett kirandulason voltunk. Nem igazán volt alkalom beszélgetesre, vagy ö, vagy én voltam távolabb. távolság tartónak iteltem meg, nehezen nyílik. Nem volt iranyomba az a nagy érdeklődés, ami elötte a beszélgetéseink során. A buszon pl visszafele végig aludt.



Varjak meg, keressem, kerjek töle randit(nemsoká lesz a szülinapom, gondoltam elhívom majd egy kávéra, sütire) vagy hagyjam es lépjek tovabb? 



Maximalisan az esetem: okos, csinos, salsázik, süt-főz, túrazik.


Nem szeretnem lerohanni, de nem vagyunk mar gyerekek.


2017. dec. 6. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hivd el , igen. Lehet , hogy tenyleg csak eloben parazosabb , nehezebben nyilik meg. De a leiras alapjan erdekled azert. Hivd el , es meglatod.
2017. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon kellemetlen, hogy találkoztatok és személyesen alig beszélgetettek... (Ez már mindent elmond.)


Egy normális találkára hívd el, ahol csak ketten vagytok! Viszont ha ezen is ilyen "nemtörődöm" lesz, akkor hanyagold.

2017. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi 2. Ugy latom en is a dolgokat. Ha felköszönt elhivom, ha nem akkor meg tenyleg csak ismerös marad reszemről. Olyan nem kell, aki nem figyel, törödik, foglalkozik velem...
2017. dec. 6. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!