Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzem meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg, hogy utána ne legyen kínos egyikünknek se?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy csajszi aki hát enyhén szólva tetszik. Nem egy helyiségben dolgozunk, csak néha futok vele össze, és pár mondat erejéig vagyunk csak együtt. Ő inkább visszahúzódóbb típus, ami nekem tetszik is. Hogyan kérdezzek rá, hogy van-e kedve meginni valamit, vagy hasonlót, hogy aztán ne legyen se neki se nekem kínos, ha elutasít?
2017. dec. 7. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem kínos hogyha elutasít. Ha esetleg azt mondja hogy nem, akkor old fel valamivel a helyzet, pl: "Hát akkor így jártam, legalább megpróbáltam!" Mosolyogj hozzá, de ne eröltetetten, ha azt látja rajtad hogy nem vágott padlóhoz, (mert miért is vágot volna? az nem tesz téged kevesebbé hogy esetleg ő nemkér belőled) akkor ő sem fogja kínosnak érezni, neked meg egyáltalán nem kell annak érezned.
2017. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy kollégám, aki tetszett, de addig soha nem beszélgettünk. Aztán úgy alakítottam, hogy segítségre legyen szükségem, amikor épp csak őt tudom megkérni. Másnap már jött magától, meg az azt követő napokon is. Aztán már megvárt munka után, hogy beülhessünk kajálni. Nem kell elsietni :D
2017. dec. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!