Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindent mindig a férfi fizet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent mindig a férfi fizet?

Figyelt kérdés
Randiknál,találkozóknál mindent mindig a férfinek kell állnia? Az normális ha a nőnek ötlete sincs egy találkára? Szívesen állok dolgokat, eddig mindent rendeztem, ez így normális nagyjából... Igaz eddig főleg megjegyzéseket kaptam érte. Ti mit tennétek?

2017. dec. 10. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Igen, az almás cécó óta...
2017. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Első randin még azt mondom oké, de ha harmadik után sem merül fel a felezés, vagy hogy néha ő is fizessen, akkor ott nagy bajok lesznek.
2017. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

szerintem az nem normális ha egy nőnek nincs ötlete egy talira.

basszus hol a kreativitása?.. másik! ötlete sincs = nem is nagyon gondolkodott rajta -> akar egyáltalán találkozni? (nem!)


és nem mindig fizet mindent a férfi. néha fizethet a nő is.

nem mondom, hogy felezni kell, de az a nőnek is jól esik ha fizethet. úgy tuti nem fogja azt érezni, hogy egy elkényeztetett pi csa. + te sem leszel balek aki csak egy nő két lábon járó pénztárcája.

2017. dec. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen, randikon így szokás, persze csak ha a nőt ez nem zavarja (van aki nem szereti ha mindent más fizet)..
2017. dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha már együtt vannak? Közösen megbeszélt találka esetén?
2017. dec. 11. 00:07
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Neeeeemnemnemnem, égne a pofámról a bőr, ha ilyennek kitenném a szerelmem.


Az első randin szeretem, ha meghívnak, meg mivel én is meglepiajándékos, meglepisütit sütős, meglepiprogramot szervezni szerető lány vagyok, valahol remélem, hogy olyan párom lesz, aki hozzám hasonlóan előrukkol "csak úgy" valami kedvességgel, meghív valahova akkor is, ha együtt vagyunk egy ideje már, vagy hoz nekem valami kis apróságot, virágot, vagy ilyesmit.


De én személy szerint a 2-3. randitól már be akarok szállni felesbe és kicsit lelkiismeretdurdalásom van (ha tetszik a másik, azért, ha nem, azért), hogy fizetnek helyettem. Az számomra is visszataszító volt, mikor a férfi szólt a kasszás hölgynek, hogy külön lesz, mindezt az első randin. Úgy gondolom, ilyen szintű szarrágóskodásnak nincs helye, főleg úgy, hogy párszáz forintról beszélünk, amire ő hívott. Ahogy az is visszatetsző, mikor nem tudok egy férfire bízni még egy találkozó helyet sem, mert jajnekemmindegy, jajmonddte, jajmivanhozzádközel... Ha nem tetszik, majd mondok mást, de ez a nulla erőfeszítés, gondolkozzon a másik, akkor is, ha én javasoltam a randit dolog nevetséges. Ki tudok találni helyet én is, ha megkérdeznek róla, nem hümmögök meg tökölök meg hárítom a másikra a döntést, ezt elvárom a másiktól is. Viszont totál megértem, ha ezt ti, srácok is hiányoljátok egy nőben. Valljuk be a találékonyság és talpraesettség hiánya egyik nemben sem túl szimpatikus. És a folyamatos időhúzó bizonytalankodás is. Én szeretem, ha pörögnek a dolgok és a másik is beszáll a csapatmunkába, gondolkozzunk akár randihelyről vagy beszélgetés közben. Tegye bele a magáét, ne féljen attól, hogy húzom a számat az ötletre, az nem őt minősítené. Ellenben a passzivitás meg a tökörészés igen.


Mellesleg, még nőként is azt mondom, hogy ha valakivel nem vagy kapcsolatban és megjegyzéseket tesz rád, az utolsó dolog, ami eszedbe kell, hogy jusson az az, hogy fizetsz neki bármit. De inkább az, hogy találkozol vele még. Ha annyira nem tetszik neki, mondja meg, szerinte hogyan kellene csinálni, ha meg annyi dolog rossz benned neki, hogy totál más embert várt, takarodjon máshova és keresse meg azt, ne a te időd-pénzed-türelmed rabolja. Tudom, az ingyen kajci mindig jólesik, de ha már nincs gerince a másiknak, neked legyen két erős lábad, amin megállsz és kirúgod képletesen az életedből az ilyen kullancsokat.

21N

2017. dec. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Mikor még csak randiztunk a párommal,volt h ő fizetett,volt h én (akartam de nem ment bele), már együtt vagyunk régóta.

Nyaralást általában felesbe fizetjük,vagy meghívjuk egymást ide oda.

Számomra zavaró,hogy mindent esetek 90 %-ban pl mindent a barátom akarna fizetni,nekem ez marhára nem jön be.

Hiába sok nő elvárja,h a másik nem fizessen én pont nem ilyen vagyok,hálistennek

2017. dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Első randin illik annak, aki konkrétan leszólítja, meghívja a másikat. Utána meg nőtől függ, hogy meghívatja magát vagy fizet felesbe vagy épp mikor egyik, mikor másik (pl. nőként 2. randin már én hívtam vissza a páromat). Az, hogy kreativitása sincs egy nőnek semmilyen randi megszervezéséhez, elég kínos, de ez nem azért van, mert nő, hanem mert egy életképtelen, minden kreativitást nélkülöző ember... kiv. ha első randi. Én akkor úgy vagyok vele, hogy a férfi jobban tudja, neki anyagilag mi fér bele. De utána már én is ajánlok programokat.
2017. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Volt pár randi, mindet én szerveztem, mindent álltam.
2017. dec. 11. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!