Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetséges, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges, hogy mindenki azt hiszi, hogy nekem nagyon könnyen megy a társkeresés, miközben pont az ellenkezője az igaz?

Figyelt kérdés

Mindenki azt hiszi, hogy nekem már több tucat csajom volt és hogy folyamatosan nőzöm, meg le se tudom vakarni magamról őket..stb. Pedig ez egyáltalán nincs így és amikor megmondom, hogy nincs így akkor a haverjaim csak azt mondják, hogy szerénykedek, a nők meg azt hiszik, h nőcsábász vagyok, de le akarom tagadni előttük.

Engem a visszafogottabb, komolyabb, intelligensebb lányok érdekelnek, az ilyen nők azonban mindig eleve azt hiszik, hogy én soha nem is akarnék tőlük semmi komolyat, meg hogy biztos csak az ilyen könnyű nőcskékre hajtok. Holott azok engem sosem érdekeltek, és nem is egyéjszakás kalandokat keresek, hanem normális komoly kapcsolatot rendes lány mellett.


2017. dec. 11. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úgy hogy vannak "adottságaid". Nem ismerlek, de helyes lehetsz, igényes, humoros, intelligens, jómódú, esetleg jó a beszélőkéd.. Nem kell mind, elég csak néhány, de akár csak egy is.

Én is ilyen vagyok. Sőt, nekem az aktív párjaim sem hiszik el hosszú hosszú ideig, hogy maradibb vagyok ilyen szempontból. Inkább rá sem kérdeznek. Jobb az áldott tudatlanság, mint egy sokkoló információ.

2017. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Annyiszor nevettek ki ilyen helyes pasik, meg csináltak viccet belőlem, mert nem a mai elvárt jócsaj kinézetem van, hogy inkább már kerülöm őket.
2017. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért lényeg az, hogy ki mit hisz? Ők élik az életedet, vagy te? Ezen gndolkodj el kiscsákó!
2017. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 már hogy a gyászba ne lenne fontos, ha egyszer emiatt nem jut nőhöz a bá$tya te$ó?


A kérdésedre a válasz pedig: sztereotípiák.

lásd jó csaj = bulizó, buta ribi

jó pasi = ostoba fuckboy


sokszori gazak is, emiatt a "aki korpa közé esik megeszik a disznók" elven téged is "felfalnak" az előítéletek

kosz heló

2017. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elég kellemetlen, hogy velem szemben előítéletesek, pusztán azért mert más hasonló adottságokkal rendelkező krapekok átverték őket. Nem olyan könnyű ám komoly kapcsolatot keresni, ha közben mindenki azt hiszi rólad, hogy te egyáltalán nem is akarsz ilyet.
2017. dec. 11. 13:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Mégis honnan veszik hogy neked olyan könnyen megy a keresés ha nem te terjeszted?Ha nincs nőd miért gondolják hogy van?
2017. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Számomra elég nehezen hihető ez a "túl jó vagyok" jellegű kifogás. Nem részletezted, hogy pontosan milyen vagy, de simán "jófiúsíthatod" a kinézetedet, járhatsz szolidabb programokra, elrejtheted a vagyonosság jeleit, stb.

Kétlem, hogy az intelligensebb lányok pusztán azért elutasítanának, mert jóképű vagy/ki vagy gyúrva/van pénzed, stb. Elvégre ők intelligensek.

2017. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha tudnám, honnan veszik, nem kérdezném.

Amúgy én nem tartom magam olyan nagy számnak, szóval nem vágom.

Lehet, arra gondolnak, hogy azért nincs komoly kapcsolatom, mert minden nap biztos mást fektetek le.

2017. dec. 11. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem hivalkodó a külsőd, akkor az ismerkedési szövegeddel van a baj vagy azzal, ahol ismerkedsz. Ha azok rendben vannak, akkor a külsődből kéne visszavenni.
2017. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia,

írtam egy üzenetet. Kíváncsivá tettél.

2017. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!