Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetséges, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges, hogy mindenki azt hiszi, hogy nekem nagyon könnyen megy a társkeresés, miközben pont az ellenkezője az igaz?

Figyelt kérdés

Mindenki azt hiszi, hogy nekem már több tucat csajom volt és hogy folyamatosan nőzöm, meg le se tudom vakarni magamról őket..stb. Pedig ez egyáltalán nincs így és amikor megmondom, hogy nincs így akkor a haverjaim csak azt mondják, hogy szerénykedek, a nők meg azt hiszik, h nőcsábász vagyok, de le akarom tagadni előttük.

Engem a visszafogottabb, komolyabb, intelligensebb lányok érdekelnek, az ilyen nők azonban mindig eleve azt hiszik, hogy én soha nem is akarnék tőlük semmi komolyat, meg hogy biztos csak az ilyen könnyű nőcskékre hajtok. Holott azok engem sosem érdekeltek, és nem is egyéjszakás kalandokat keresek, hanem normális komoly kapcsolatot rendes lány mellett.


2017. dec. 11. 13:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha én nem látok valkit mindenap mással nem gondolom hogy minden nap mást fektet le.Ismerek csávót aki úgy adja elő magát mint Casanova aztán mikor buliban voltunk egy nővel sem tudott mit kezdeni.Mikor említettem neki azt hápogta hogy mert nem is akart. :)Na persze. :)
2017. dec. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!