Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolat után mennyi idő múlva lenne ideális elkezdeni randizni?

Figyelt kérdés

Egy bántalmazó kapcsolatban éltem egy évig. Gondolom hallottatok a tipikus jellegzetességekről mint: kontrollálás, nem engedett sehová,nem találkozhattam a barátaimmal , megmondta hogy mit vegyek fel, meg kellett változnom mellete, elvárta hogy a barátaimat, családtagjaimat kiiktassam ; mondván rossz hatással vannak rám és a kapcsolatunkra , zsarolás, erőszakosság, beteges féltékenység és végül fizikai bántalmazás.

Nagyon nehéz volt megszakítani a kapcsolatot, jött utánam + házat bérelt a munkahelyem mellett(még mindig ott lakik én pedig még mindig ott dolgozom), hívogatott folyamatosan , édesanyámnak írkált aki végül ellenem fordult.Nem volt olyan tökéletes a kapcsolatom anyukámmal, tudta hogy a barátom bánt és akkor is arra buzdított, hogy maradjak vele, mert ,,nagyon jó ember" és azt is hozzátette, hogyha 20 évvel fiatalabb lenne akkor most ő lenne vele de ez egy másik sztori..

Mindig elrettenve néztem a hasonló helyzetben lévő nőkre, kicsit lenéztem őket, mert mindezek ellenére a pasival maradtak,akkor még nem tudtam, hogy mennyire nehéz is szabadulni az ilyenektől..Főleg ha nincs segítséged, barátod vagy szülő..Szóval soha nem gondoltam volna, hogy velem is megtörténhet és hogy ennyi ideig húzódik majd, viszont nagyon jó lecke volt és már úgy érzem túl tettem magam rajta, bár az önbizalmam még eléggé le van rombolva.. Talán ezért nem megy az ismerkedés..

Kaptam azóta randi ajánlatokat, de még ha tetszett is az illető, visszautasítottam, mert nem volt kedvem elmenni. Ismerkedni sincs kedvem, de ez így nem lesz jó, mert eléggé magányos vagyok..

Kicsit több mint egy hónapja lett vége a kapcsolatomnak.


2017. dec. 12. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha egy évig éltél benne, akkor pihentetheted most egy évig ezt a dolgot.
2017. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kapcsolat után még mindig ebben a helyzetben nem azismerkedésre, hanem a megoldásra és egy esetleges terápiára kellene koncentrálnod, nem rögtön új hapekra.
2017. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!