Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első együtt töltött éjszaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első együtt töltött éjszaka után felébredve a másik lakásán, ki lehet menni a konyhába reggelit csinálni, amíg a másik alszik?

Figyelt kérdés

Főleg ha megtudtad hogy a másik amúgy is sokáig alvós, ágyban fetrengős, te pedig korán kelős vagy. Nyilván nem a legjobb falatokat enné el az ember, hanem csak valami egyszerűt, amit talál.


Lehet használni úgy a fürdőszobát, WC-t, konyhát mint egy jó vendég, amíg a másik alszik?


---

Aki szerint nem, akkor csak fel kell ébreszteni a másikat, hogy éhesek vagyunk?


2017. dec. 14. 10:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Azért, igazán bevásárolhattál volna magadnak, ha ennyire kikészít a szex, hogy korán reggel pótolni kell a kalóriákat. Még a másik alszik, te a sarokban piknikezel:D
2017. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
#8 😂😂
2017. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
60%
Most komolyan, nő vagyok, és messze nem hiszem, hogy kizárólag a nők feladata a táppal való ellátás, de ha olyan jól sikerült az éjszaka, hogy nem lelépni akarok, hanem ott reggelizni, akkor már neki is készítenék valamit :)
2017. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A legrosszabb ***** válasza:
1%
Én például nem díjaznám, ha összetrutyiznád a konyhámat, meg belenyalakodnál mindenbe, amíg alszom. Kávé, cappuccino, kakaó, tea, üdítő oké rendben, de a grammra és kalóriára pontosan kiporciózott menükbe, a zöldségekbe, a fűszerekbe, étrendkiegekbe és egyéb raw materialokba ne nagyon turkálj már bele, mert utálom, ha valami nem ott van, ahová előzőleg raktam, vagy netán szőrén-szálán eltűnik, vagy netán később jönnél hozzám folyton koldulni ezért meg azért, csak mert tudod, hogy nekem van.
2017. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó: remélem, ez vicc volt.

Azt elvárod a csajtól, hogy rakja szét neked a lábait,

de ha ne adj isten reggel enne egy rántottát, akkor majd sírva fakadsz, mert abba ébredsz, hogy hiányzik 2 tojás, 1 teáskanálnyi olaj meg 3 gramm só?

2017. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A legrosszabb ***** válasza:
1%
#15: Amikor egyetlen reggel kámforrá válik a pisztácia-, kesudiókészletet, meg az ínyencségek, meg a szeletelt lazac, amelyek nem az olcsó mulatság kategóriába tartoznak, s amelyeket napokra/hetekre be tudok ügyesen osztani, meg a következő melós napokra szánt eledel, akkor ne várd már el, hogy vágjak hozzá jópofát, még akkor sem, ha előző este a lábaidat raktad szét nekem. Elképesztően pofátlanok tudtok lenni a történtek után másnaptól kezdve.
2017. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A legrosszabb ***** válasza:
1%
Jav.: készlet*
2017. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
1%

"Azt elvárod a csajtól, hogy rakja szét neked a lábait,

de ha ne adj isten reggel enne egy rántottát, akkor majd sírva fakadsz, mert abba ébredsz, hogy hiányzik 2 tojás, 1 teáskanálnyi olaj meg 3 gramm só?"


Én szexért dugok nem reggeliért. :/

2017. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
92%

#16

Roppant valós veszély, hogy a csaj felzabálja a lazackészletedet reggelinek :D

2017. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
61%
Én nem mennék ki, bár alapból sem mászkálnék szívesen idegen lakásban. 1-2 óránál nem nagyon lehet több ez az idő (meglepne, ha egy "együtt töltött éjszaka" után hatkor kelnél), addig lehet netezni, GYK-ra kiírni stb...
2017. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!