Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek vele, ha miattat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek vele, ha miattatok hagyta ott a depressziós barátnőjét?

Figyelt kérdés

Én még csak most tudtam meg, hogy miattam volt.. Azt mondta, látta, hogy egy lány ilyen is lehet, és inkább egyedül van, mint vele. A lány mániás depressziós, otthon fekszik, nem csinál semmit, még házimunkára sem képes. Így élnek fél éve, előtte minden rendben volt.

Nem akart vele szakítani a srác, de azt mondta, a lány már nem fog változni, mert nem is akar. De jártak közösen terápiára meg minden, tehát próbálkoztak.


Viszont mégis otthagyta... Tehát a bajban lehet engem is otthagyna. Eleve az is fura nekem, hogy ezeket én tudom (haverok voltunk, de akkor is, úgy mondta el nekem, mintha ez természes lenne, és ennél mélyebb dolgokat is megosztott velem).


Azt tudni kell rólam, hogy én nem vagyok ilyen dilis, mint a volt barátnője, de emiatt tartok azért sráctól.



24 évesek vagyunk mindketten.


2017. dec. 15. 16:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem biztos, hogy ottahgyna téged is, az élet nem fekete meg fehér, ahogy az emberek sem.

Depressziós még bárki lehet, ahogy más mentális beteg is, nem kell a lányt sem leírni azért.

De igen, összejönnék vele.

Lehet mondani, nem korrekt, ha valaki elhagyja a párját, de aki mentális beteg, az már nem ugyanaz az ember sajnos. Még lehet, de ahhoz kéne, hogy mutasson némi változást, ahogy telik az idő.

2017. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem egyből hagyta ott,és megértem hogy egy idő után elege lesz az embernek ha másik ennyire magatehetetlen,ráadásul nem tesz semmit hogy a probléma megoldódjon.
2017. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Vagy azért volt depressziós mert játszott vele és vissza élt a szerelmével..

És a gyerek füle mögött is lehet bőven vaj de azzal biztos nem dicsekedett.

Degenerált egy személyiségre vall ha valaki a saját párját kibeszéli kigúnyolja utánna otthagyja a bajban.


Az igazság az hogy kihasználta, de nagyon csúnyán.


Én óvaintenélek egy ilyen férfitől mert veled is megteheti ugyanezt.

2017. dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Depressziós emberrel nem egy álom együtt lenni, sőt. Én nem hinném, hogy csak miattad hagyta volna ott. Ha mindent megteszek valakiért, de ő semmi változásra nem képes vagy hajlanó segítséggel sem, akkor a legnagyobb szerelem is elmúlik. Senki nem a saját maga ellensége, ha elmúlt a szerelem és látja, hogy sokkal jobbat érdemelne a jelenlegi helyzetnél, akkor nem hiszem, hogy elítélendő ha mást keres. Ez nem azt jelenti, hogy veled is megtenné ezt.
2017. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%

A srác belefáradt abba, hogy hiába próbál segíteni a csajnak, ő nem tesz semmit, hogy javuljon. Így mi értelme az egésznek, hogy csak az egyik fél küzd, a másik meg sz..rik az egészre, aztán elvárják, hogy sajnálják, mert ő depressziós?

És ő mit tesz azért, hogy kilábaljon a depresszióból? A terápia nem minden! Saját maga lett depressziós, így saját magának is kell belőle kilábalnia.


Szóval egy percig nem lehet a srácot hibáztatni, hogy otthagyta a csajt.

2017. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. De a srác már 2-3 nap ismeretség után elmondta nekem, hogy a volt barátnője depressziós, és nagyon nehéz most nekik, az ő hangulata is változékonyabb emiatt, stb... Tehát kb egyből tudtam róluk mindent. Nagyon-nagyon szerették egymást egyébként (ő volt az első barátnője, akit nem csalt meg, de mellette is egy idő után más érzelmi kielégítés után nézett "lánybarátok" formájában.)


Anno az én exem is depressziós volt, én elhagytam egy másik férfiért, aki aztán lepattintott. Nem volt testi megcsalás, de szerelmes voltam már valaki másba.

2017. dec. 15. 16:45
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Van ilyen, hogy meglátsz valakit és beleszeretsz, valami miatt az első perctől megbízol benne, mert valami húz hozzá. A legjobb kapcsolatok így kezdődnek.
2017. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Én a lányokat szeretem.
2017. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Jól értem, hogy akkor az a baj, hogy magadból kiindulva érzed, majd ő is lepattint téged?
2017. dec. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a srác próbálta megmenteni, de a lány lemondott a kaocsolatukról
2017. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!