Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, elméleti kérdés! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, elméleti kérdés! Ha odamenne hozzátok egy pasi - miközben várakoztok - és spontán a szemetekbe mondaná: "Csúnya vagy mint a sötét éjszaka! ", akkor mit reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
Tényleg csak a reakciókra lennék kíváncsi, a női lélektant megismerve. Férfitől függően mit tudnátok rá reagálni? Köpni/nyelni nem tudnátok, vagy tuti módon vagytok képesek lereagálni bármilyen furcsa szituációt, netalán totálisan vissza tudnátok égetni az illetőt? Mitől függ a magabiztosságotok? A külsőtökből fakadóan vagy előnytelen nőként is megvan bennetek a tuti megmondóember faktor? Ha ne adj Isten, hasonló élményben már volt is részetek, akkor természetesen arra is kíváncsi lennék.

2017. dec. 16. 16:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
9%
Az itt legénykedő válaszolók valószínűleg eléggé máshogy válaszolnának a valóságban :D
2017. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan és higgadtan azt felelném, hogy ez csak a te szubjektív véleményed. Ahhoz képest nagyon sok pasi az ellenkezőjét mondja. :)

Mosolyogva odébb állnék.

2017. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átlagos ember volt. Azért vettem komolyan, mert sokat csúfoltak.


Ez van. Én is szeretnék nem áldozat lenni, és úgy reagálni, mint itt a többiek.

2017. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
53%
másvalamit?
2017. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán tudnék bármit mondani, de leginkább azért, mert tudom, hogy ez nem engem minősítene, hanem őt, nincs is szükség válaszra.
2017. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Önbizalmam rendben, szóval valószínűleg, mint ahogy más is írta egy köszönöm szépen ki csúszna és nevetnék.


De azért ez szituáció függő is valóban.

2017. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy ember a tömegből oda jönne hozzám. Igazából attól függ épp milyen hangulatban vagyok. Ha jó kedvem van, rá hagynám. Ha szomorú vagyok rosszul esne, szerintem bőgnék. Ha épp mérges vagy feszült vagyok, elküldeném a jó fenébe.

Szóval nálam ez hangulat függő. :D

2017. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ott helyben köpni-nyelni nem tudnék, valami hülyeséget reagálnék, pl hogy "kösz, neked is", de utána tuti a sírás kerülgetne. Nem vagyok hozzászokva bunkósághoz, nem is kezelném túl jól.
2017. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

"vagy valami sármos alfahím mondta a szemedbe?"


Egy igazi alfahím nem tesz soha ilyent, csak a kis suttyó mitugrászok.

2017. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanék semmit. Nagyon meglepődnék, és nagyon rosszul esne, annak ellenére, hogy tudom valami baj lehet a fejében. Kerülnüm a szemkontaktust, és gondolném magamban, hogy mi volt ez, miert kellett ezt mondania, mit gondolnak most rólam akik hallották, és nagyon cikinek érezném magam.

Lehet később visszagondolva el is sírnám magam, higy lehet valaki ilyen bunkó velem, miközben rá se néztem meg ilyenek.

Pár nap múlva meg már az lenne a fejemben, hogy miket szólhattam volna vissza :D


Szóval nagyon rosszul viselném, az ilyen beszólásokhoz kicsit gyenge lelkű vagyok.

2017. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!