Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, elméleti kérdés! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, elméleti kérdés! Ha odamenne hozzátok egy pasi - miközben várakoztok - és spontán a szemetekbe mondaná: "Csúnya vagy mint a sötét éjszaka! ", akkor mit reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
Tényleg csak a reakciókra lennék kíváncsi, a női lélektant megismerve. Férfitől függően mit tudnátok rá reagálni? Köpni/nyelni nem tudnátok, vagy tuti módon vagytok képesek lereagálni bármilyen furcsa szituációt, netalán totálisan vissza tudnátok égetni az illetőt? Mitől függ a magabiztosságotok? A külsőtökből fakadóan vagy előnytelen nőként is megvan bennetek a tuti megmondóember faktor? Ha ne adj Isten, hasonló élményben már volt is részetek, akkor természetesen arra is kíváncsi lennék.

2017. dec. 16. 16:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
mondani nem tudnék semmit szerintem, mert meglepne. lehet nevetnék, de lehet meglepődöttségemben még azt se. szóval nagy valószínűséggel vissza tenném a fülhallgatót a fülembe, hogy ne akarja folytatni.
2017. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
65%
Napi tobbszori "decsunyavagy" utan mar egyebkent csak nevetnek es kozolnem, hogy tudom. Koptek is mar le a kulsom miatt, otthon is kapom folyamatosan. Nem foglalkozom mar vele, tudom, hogy igazuk van.
2017. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
ma 10:31 Én írtam és szerintem nem túlzás. Engem amúgy nem bánt meg vele, mert erős és magabiztos nő vagyok, de ezzel sokan nem így vannak. Utána majd talán kétszer elgondolkozik, mielőtt valakit sérteget ok nélkül. A visszaszólás sokszor csak olaj a tűzre, ha pedig rá van hagyva, akkor örül, hogy megalázhatott. Megúsznám, mert ha feljelentene, úgy hoznám ki, hogy önvédelem volt. Ennyit megér...
2017. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Először is meglepődnék. Másodszor végigmérném a lehető leglenézőbben és azt mondanám hogy "te beszélsz" undorral az arcomon, majd elsétálnék. De ha többen vannak akkor inkább csak fognám magam és elmennék. Ha meg erőszakoskodik akkor úgy tennék mint az egyik itteni vàlaszoló, és lefújnám paprikasprayvel vagy tökön rúgnám ha éppen rajtam van az acélbetétes bakancsom majd elfutnék.
2017. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
*"te beszélsz?"
2017. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!