Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, elméleti kérdés! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, elméleti kérdés! Ha odamenne hozzátok egy pasi - miközben várakoztok - és spontán a szemetekbe mondaná: "Csúnya vagy mint a sötét éjszaka! ", akkor mit reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
Tényleg csak a reakciókra lennék kíváncsi, a női lélektant megismerve. Férfitől függően mit tudnátok rá reagálni? Köpni/nyelni nem tudnátok, vagy tuti módon vagytok képesek lereagálni bármilyen furcsa szituációt, netalán totálisan vissza tudnátok égetni az illetőt? Mitől függ a magabiztosságotok? A külsőtökből fakadóan vagy előnytelen nőként is megvan bennetek a tuti megmondóember faktor? Ha ne adj Isten, hasonló élményben már volt is részetek, akkor természetesen arra is kíváncsi lennék.

2017. dec. 16. 16:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt tennem mint a huszas valaszolo, szorol szora. Az aljassaggal szemben nem vagyok jol felfegyverkezve.
2017. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
32%

A többség a monitor mögül azt fogja írni, hogy megütné, a valóságban viszont úgy tenne, mintha meg se hallotta volna vagy zavartan vihogna, esetleg nagyon kis valószínűséggel szóban dühösen kikérné magának. :D


Amúgy jó nagy parasztság lenne ilyet csinálni.

2017. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Mivel eléggé érzékeny lelkületű vagyok és kis korom óta meggyűlik a bajom a külsőmmel, ergo erősen önbizalomhiányos is vagyok, baromi rosszul esne. Ott valószínűleg nem mondanék neki semmit, odébb állnék vagy kerülném a szemkontaktust mintha nem hallanám/látnám, de belül rendkívül szarul esne. Azon kevés alkalmakat is megjegyeztem egy életre, amikor vadidegenek mondták hogy szép vagyok, na még ha valaki az ellentétét mondaná (akkor is ha csak egy fogyatékos bunkó paraszt). Nem tudom, mennyire kell szellemileg visszamaradottnak lenni ahhoz hogy ilyesmivel "viccelődjön" valaki, de ezek a csökött agyúak gondolkozzanak el rajta hogy ez a néhány szó, ami szerintük poénos (haha), másnak mennyire fájni tud és mekkora sebet tud ejteni. Sosem tudhatod hogy mi zajlik le a másik emberben, és a tetteid milyen hatással vannak rá. Ne legyél retardált, na.
2017. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Gondolom attól függ milyen hangulatom van. Városi lány lévén azért jártamban keltemben össze-össze futok ilyen bolond kiabálós csövikkel, azoknál csak igyekszem rájuk se nézni és gyorsan arrébb állni. A felvázolt esetben is ezt tartom legvalószínűbbnek.
2017. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Általánosban kisgyerekként sokat csúfoltak, akkor rosszul esett nagyon, viszont úgy érzem ez mára kiképzett, az ilyesmire pl azt szoktam mondani hogy te sem vagy szebb :D

Attól független hogy nem tartom magam ronda embernek 18/L

2017. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

"Egészségedre."

Nem tudnék mit mondani, szerintem nevetnék, vagy csodálkozva vigyorognék, hogy mi ez.


Egy idegen embertől, aki abban leli örömét, hogy randok embereket csúnyázzon, nem tudom ezt a szívemre venni. Annyit tenne az önértékelésemnek, mintha egy grafitceruzát próbálnál belevágni a sziklafalba. Jelentéktelen.

2017. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Le szolnam a ferfiassagat valamilyen formaban, de ugy hogy garantaltan tobbe ne sertegessen senkit.
2017. dec. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Lefújnám őt paprikaspayvel, ilyen vagyok. 🙄
2017. dec. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
#28: Azért egy kicsit durva, nem? Aztán kiveri a balhét és te meg magyarázhatod a bizonyítványodat. Bár manapság azt is elképzelném, hogy ebben a helyzetben csakis ők vennék elő, amennyire érzékeny pont nőkkel szembeni bántalmazás. Szóval nem lepne meg, ha mindenféle gátlás nélkül aránytalan mértékben lépnél fel ellene és meg is úsznád.
2017. dec. 17. 10:31
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

"#28: Azért egy kicsit durva, nem?"


Ha egy pasihoz menne oda egy másik pasi egy sértegető szöveggel, akkor érdekes módon biztos nem lepődnél meg, ha behúz egyet, de egy nő meg ugye tűrje el, ha sértegetik.

Egy tökön rúgást simán megérdemel az ilyen.

2017. dec. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!