Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pszichiáter mindog pszichiáter?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pszichiáter mindog pszichiáter?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy pasival aki pszichiàter szakorvos.Attòl tartok ,hogy hiàba beszélgetünk lazàn õ akkor is analizàl.Van valakinek tapasztalata?Vajon rosszul hiszem és ki tud kapcsolni vagy aki pszichiàter az mindig analizàl?
2017. dec. 16. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem, néha vaginalizálnak és oralizálnak is. trololololo
2017. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Csak anal izélne. 😎😁
2017. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Én úgy gondolom, hogy lévén, hogy ismeri a tetteidnek az indíttatásait, kevésbé ítélkezik, mint egy pszichológiában nem jártas, vagy simán érzelmi intelligenciából nulla egyén.


22/N

2017. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Viccen kívül, gondolod, h ezzel a naiv kérdéseddel, gyatra helyesírásoddal, semmi szókincseddel az agyadban szeretne túrkászni?! Max. a bugyidban, szóval, ne parázz. 😊
2017. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Analizálni a pszichológus szokott inkább.
2017. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Análizálni...:D Szerintem kikormolás közben nem fog téged elemezgetni, legfeljebb a szorítási együtthatódat.
2017. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Unokaöcsém dokijával nagyon jó az emberi kapcsolatunk .

(Nem pümpölt' meg ....egyébként.)


Van elég hül@e"-akit egyengethet nem örökké ilyennel fog nyomulni....

2017. dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem, ez egyáltalán nem igaz. Ő is ember, ő is tud magánéletet élni és ha valóban jó szakember, félretenni a szakmát.


Én pszichológus vagyok (pontosabban még tanulok), de el nem tudom mondani, mennyire unom és mennyire elkeserít, mikor valaki ez alapján ítél meg. Egyszerűen szörnyű, mikor ember szeretnél lenni a másikkal, nő szeretnél lenni egy férfivel és csak azt a nyomorult szakembert veszi benned észre. Aztán ennek fényében vagy tartja a távot, mert azt hiszi, analizálni akarod, vagy kiönti a lelkét és mindenért megértést vár, mert azt hiszi, te éjjel-nappal dolgozol. A harmadik véglet meg számonkéri rajtad, ha türelmetlen vagy, vagy nem nézel el akármit, mondván, hogy "a pácienseiddel is ezt fogod majd csinálni? szar egy pszichológus lehetsz...) és ne haragudj, de ez számomra felháborító.


Hadd legyen én "én". Hadd ne kelljen megmagyaráznom, hogy nekem is lehet rossz napom, mint bárkinek, nekem is lehetnek hibázásaim, mint bárkinek, én is érezhetek és cselekedhetek érzelmek mentén, mint bármelyik érző ember és én sem csak a Freud-i analitikus hátteret, a tranzakcióanalitikus szerepeket meg a többi elméleti keretet pörgetem az agyamban, mikor azt kérdezem, hogy "és vannak tesóid?". Nem vagyunk mindig munkában és mondok jobbat, egyáltalán nem akarunk mindig munkában lenni. Személy szerint én örülök, ha végre nem kell odafigyelnem a másik "speciális reakcióira" és minden szavára a passzív szerkezetektől kezdve a többi hülyeségig. Örülök, ha csak úgy a szépségéért beszélek az emberrel és egy kölcsönös, nem fölérendelt, nem kontrollált helyzetben önmagam lehetek teljesen.


Tudom, kicsit más a két szakma, de ilyen szempontból nagyon nem az. A szakács sem eszik csak gourmet kaját, sőt, néha jólesik neki egy gyros is a körúton, a fodrász sem megy ollóval randira és a nőgyógyász sem fogja azt a vaginatágító micsodát előkapni, vagy megvizsgálni, hogy minden oké-e a hüvelyeddel, mikor épp szeretkeztek. Elismerem, vannak olyan emberek, akik nem tudnak kikapcsolni, de ez nem normális, nem szakszerű, hanem tűrhetetlen.

2017. dec. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Igen.


Egyszer együtt kocsmáztam egy rakás 2. Diplomáját csináló pszichológussal. Személyesen egy barátnőm az, és 2 haverom.


Borzasztó. Sokkal sértőbb kérdéseik és feltételezéseik vannak egy sima beszélgetés során, mint egy random barátomnak.


Hogy viselkedtek a barátaim, mikor elmondtam, hogy szakított velem az exem?


"Sajnálom..mi történt? Akarsz róla beszélni? Nem baj, gyere menjünk xy helyre teázni"


Pszichológus verzió:


Sajnálom, de már "és itt jön a véleménynyilvánítás", amit fene sem kérdezett. És igen, pont azok a tipikus mondatok és szókapcsolatok, amiket betanítanak nekik az asszertív kommunikációval kapcsolatban: Megértem, igazad van, én úgy látom és az a folyamatos konfliktuskerülés is az agyamra megy, ezeréve nem veszekedtem a pszichológus barátnőmmel, mert egyszerűen nem partner benne, hanem kihátrál, mintha felsőbbrendű lenne. És ha konfliktusod van valakivel és elmeséled, rávilágít mit hogy kellett volna csinálnod. Fú.


Borzasztó nehéz velük, de ezeket leszámítva egy rakás jó tulajdonságuk van..


Mondjuk pszichiáterből csak egyet ismerek, ő folyton eléri, hogy sírjak. Nő. Beszélgetünk, épp mesélem, hogy eladtuk a lakást és ideiglenesen hazaköltöztünk anyámhoz, de nem baj, mert jó nagy a ház és csak kb hétvégente találkozunk, és amúgy ilyen meg olyan házat találtam.. erre beszúr egy olyan mondatot, hogy "biztosan nehéz lehet egyszerre felnőtt és gyerek szerepben lenni.."


Hát elbőgtem magam, pedig fene se akart vele erről beszélni, épp lelkesen ecseteltem a házat, amit megveszek. És minden beszélgetés során van egy ilyen mondata. Amúgy nem hiszem, hogy ez a szakmájából adódna, inkább csak a megfogalmazási módja kelt orvosos hatást.


Ezerszer inkább egy pszichiáter, mint egy pszichológus.

2017. dec. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a labilis egyèneket zavarja ez a dolog.
2017. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!