Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet az, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy a volt barátnőm júliusban még velem nyaralt, most pedig máris mással randizik?

Figyelt kérdés

Nyár végén szakítottunk, erre ezt látom instan...

😲


2017. dec. 17. 01:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Azóta fél év telt el.
2017. dec. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ilyen gyorsan???
2017. dec. 17. 01:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fél év nem gyors.
2017. dec. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Gyorsan?!

A legtöbb lány egy hét után képes váltani.

2017. dec. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy együtt nyaraltatok, mi is együtt ballagásoztunk, hajajaj, de büszkék voltunk egymásra és imádtuk egymást... :D Ahha, csak előtte hónapokkal már ment hetente-kéthetente a cirkusz, az egymásba veszés meg a többi trágya, ami meggyengíti a kapcsolatot, ha nem oldja meg az ember gyökeresen, hiába jön 1-2 békésebb hét. Szakítottunk is annak rendje, módja szerint, belefáradva ebbe az egészbe. Én legalábbis, pedig aztán én bőgtem jobban szakításnál és én akartam még a pokolból is visszahozni ezt a kapcsolatot. :D


Nem volt nehéz rá 5 hónapra beleszeretnem valakibe, aki mellett végre nyugodt lehettem és nem stresszeltem szét az agyam, hogy min fogunk veszekedni, mikor nem lesz már megint biztos ebben, meg mit csináljak jobban. Ő stabilabban szeretett, mindig megerősített és biztosított erről, megvolt a biztonságérzetem vele. Jobban, mint egyedül, ami nagy szó. Fél év egyáltalán nem rövid idő. Nem kell az embernek éveket bőgni egy olyan miatt, akivel nincs jövője.

2017. dec. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%

Sok csajnál gyorsan megy az ilyesmi...

...és ezekből lesznek 30 éves korukra a durván kapcsolatfüggők

2017. dec. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a gyors,ha már más menyasszonya lenne ennyi idő alatt,nem ez.
2017. dec. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, azt várod hogy éveken keresztül fonnyadozzon a sarokban téged siratva? Tovább lépett, ennyi, fél év egyáltalán nem sok idő. Neked is ideje lenne elfogadni hogy vége, te vagy lemaradva.
2017. dec. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagy majdnem ásókappa kapcsolatom után 4 hónapra ismertem meg a férjem. Viszont exnél már a lezárás előtt 1 évvel éreztük mindketten, hogy nem stimmel valami. Állandóan veszekedtünk. Könnyű volt tovább lépni, hisz lényegében majd egy éve hűltek ki az érzelmek és az utolsó pár hónapban még ha nem is tudatosan de már gyászoltam azt a kapcsolatot.


Szóval ha nem minden előjel nélkül szakítottatok, akkor annyira nem durva, hogy már mással látod. Végülis hónapok teltek el.

2017. dec. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Ez nem is rossz idő. Sok nő már akkor randizik mással, miközben veled nyaral/telel/stb. Ez hívják liánozásnak.
2017. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!