Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Haverommal randizott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal randizott, de tegnap este velem volt egész este. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit régóta ismerek és az egyik barátommal randizott párszor. Múlt hétvégén voltam egy buliba, ahol ő is ott volt és beszélgettünk, táncoltunk. Elég jól elbeszélgettünk viszont az este végére ő is és én is éreztem, hogy ebből lehetne több is. Megkérdeztem, hogy mivan a barátommal. Azt mondta, hogy nem lesz belőle semmi, mert nem érezte jól magát a randikon stb... Nem tudom, hogy mit csináljak. Bele menjek a dologba és rá írjak, hogy mi a helyzet? Vagy egyáltalán megpróbáljam az egész dolgot vele?

2017. dec. 17. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire jó haverod. A lánynak előbb illene elmondania, a haverodnak hogy nem érzi azt a pluszt és nem gondolja, hogy kapcsolat lehetne belőle. Aztán a többi csak rajtatok múlik.
2017. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze ez nyilvánvaló. Én meg is mondtam neki múlthéten, hogy ameddig ezt nem rendezik le addig rám ne is számítson. Elég jó barátom amúgy.
2017. dec. 17. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze,a lány zárja le a barátoddal ha úgy gondolja,hogy nem szeretne folytatást. Te is hibás vagy,nem kellett volna addig közelrbb kerülni Hozzá amíg ez nem tisztázott.Rámehet a barátságod és lehet,hogy Tőled is tovább lép a csajszi.
2017. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

LOL és a barátod mit mond? :D


Mert egy dolog hogy a csaj azt mondja hogy ő lezárta, de ha ez a barátod nem így érez, akkor szoptad.

2017. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy, hogy közel kerültem volna hozzá. Simán csak beszélgettünk. Ha a csaj lezárja mert nem érezte úgy és megpróbálja velem akkor miért lennék rossz? Nem én szedtem szét őket én már csak utána kerültem képbe..
2017. dec. 17. 16:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátoddal beszéld meg elsősorban.
2017. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

5:


"Elég jó barátom amúgy."


MOST AKKOR MI VAN? Mennyire vagy jóban ezzel a sráccal? Barátod? Vagy milyen egyáltalán a kapcsolatotok? Milyen jóban vagy vele, milyen gyakran beszéltek, mennyire áll hozzád közel, mennyire tudsz vele mély, komoly dolgokról beszélni, hol szerepelne a listádon, mondjuk az 5 legjobb barátod közt ott van-e, stb???


Nálad a barát szó mi a fenét jelent? Mert nekem vannak ismerőseim százával, haverjaim tucatjával, de barátom van kb 4-5 összesen.

2017. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Véletlenül emeltem ki, már együtt vagyunk és a haver is megmaradt. :)
2018. jan. 16. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked!
2018. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!